• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Благоустрій територій

Розділ «Блог» 128

Не варто впадати у відчай, якщо Ви не можете похвалитися ідеально рівною поверхнею ділянки. Яскраво виражений рельєф також може знайти оригінальність, якщо з розумом використовувати весь потенціал такого засобу, як благоустрій територій.

Серед наших ландшафтних проектів багато цікавих рішень терасування схилів складних ділянок. Суть методики - розбивка ділянки на горизонтальні рівні і закріплення їх підпірними стінками. Терасування дозволяє захистити землю від грунтової ерозії, а підпірні стінки запобігають розмивання грунту.

Підпірні стінки, як сильний декоративний елемент, коли треба виконати благоустрій територій. Вони надають ділянці ефектну неповторності. Ми використовуємо різні матеріали для виготовлення стін. Це може бути і природний камінь, і цегла, і бетон, і дерево - все залежить від функціонального навантаження і стильового рішення проекту.

Єдине правило - підбір матеріалів, форма, фактура і колір яких, органічно доповнювали б ландшафт, створювали єдину композіцію. Висота стін варіює від 30-60см до 1,5 м і визначається відповідно до розмірів саду, перепадами рельєфу і, звичайно ж, ландшафтним проектом.

Надійним і дуже декоративним матеріалом для підпірних стінок є природний камінь і цегла, скріплені вапняним або цементним розчином. Можна також використовувати метод сухої кладки, забиваючи щілини між камінням глинистої грунтом, мохом і дерном, змішаними з насінням однорічників. У відповідальних місцях стінок каміння обов'язково з'єднуються вапняним або цементним розчином. Такий метод вимагає особливих навичок і досвіду. Різні способи кладки цегли і каменю зроблять стінку неповторною, індивідуальною.

Підпірні стіни з монолітного бетону та бетонних блоків відрізняються невисокою вартістю і простотою зведення. Сучасний ринок представлений бетонними блоками широкої колірної гами, розмірів і малюнка. Цегляні і бетонні стіни можна облицьовувати плиткою, натуральним або штучним каменем будь-якого кольору.

Подпорная стенка на благоустроенной территории

Широке поширення в будівництві підпірних стін отримали блоки зі штучного каменю, завдяки високим експлуатаційним характеристикам і невисокій вартості в порівнянні з натуральним каменем. Технології виробництва штучного каменю припускають добавку кам'яної крихти в бетон. Асортимент блоків з різною поверхнею (від гладкої до грубо обтесаних) з імітацією під натуральний камінь (піщаник, мармур, граніт і т.д.) дозволяють успішно використовувати їх для виготовлення лавок, контейнерів для рослин, барбекю і ін.

Оригінально виглядають підпірні стінки, виготовлені з дерев'яного бруса або торф'яних блоків. Але необхідно враховувати, що дерево підходить тільки для сухих стін.

Обов'язковим елементом терасованих схилів є дренаж. Дренаж прокладається уздовж внутрішньої сторони підпірної стінки. Ця процедура дозволить уникнути небажаного скупчення води біля стін і відповідно їх руйнування, а також перезволоження грунту на подіумах, що може привести до загибелі рослин.
 
Благоустрій територій використовує також багаторічні рослини, висаджені в шви між каменями стінок, карликові хвойні дерева і чагарники, низькорослі ялівці, затишно розташовані на подіумах, альпінарії і рокарії, гармонійно вписані в ландшафтний ансамбль, створюють атмосферу досконалості і торжества природи. Весело дзюрчить струмочок, химерно петляючи по всьому схилу, прагне вниз і дзвінким каскадом обрушується в вигадливий ставок з водяними ліліями. На терасах можна розмістити навіть городи і плодові сади!
 
Переходи з одного рівня тераси на інший оформляються сходами, деякі з них можна замінити пандусами. При мощенні сходів і майданчиків можуть поєднуватися різні матеріали будь-яких кольорів.
 
Сходи - один з яскравих декоративних елементів ділянки. Різна форма, кількість маршів сходів і ступенів, безліч варіантів їх виконання дозволяють сходам гармонійно вписуватися в загальне композиційне рішення ділянки, для ідеального благоустрою територій.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов