• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Стилі ландшафтного дизайну. Антураж. Вінниця, Київ

Основні стилі ландшафтного дизайну

Розділ «Блог» 164

В ландшафтному дизайні  розрізняють два основні стилі, тобто історично сформованих прийому, засоби, принципу освіти форм, а саме - регулярний і пейзажний.

Стиль відображає художні смаки, а також ідеали краси та естетики суспільства, тому мода, поряд з архітектурними стилями, також робить свій вплив на розвиток садово-паркового мистецтва.

Стиль ландшафтного дизайна

 

Регулярний стиль, який характеризується геометричними правильними формами, симетричною плануванням, прямими лініями, пересічними під прямими кутами лініями алей, великою кількістю скульптур, басейнів, терас, строго вивіреної композицією, рядовими стрункими посадками рослин.

Цей стиль ландшафтного дизайну бере своє коріння в далекій давнині, потім активно розвивається в XVI-XVIII століттях у Франції, Італії, Голландії, а потім і в інших країнах Європи, в тому числі і в Росії. У наш час регулярний або французький стиль як і раніше актуальний в ландшафтному дизайн, але все більше застосовується в поєднанні з пейзажним стилем.

Пейзажний стиль, званий ще "англійським" відрізняється своїм мальовничим, «природним» розміщенням елементів. При цьому основний упор ландшафтні дизайнери роблять на збереження і підкреслення природних особливостей рельєфу місцевості, при цьому творчо його допрацьовує. Особливості цього стилю - звивисті алеї та доріжки, які дуже гармонійно поєднуються з іншими елементами, озера і ставки природних неправильних форм, дуже продумані пейзажні композиції.

Ці два стилі ландшафтного та паркового дизайну зазнавали постійні видозміни, змішувалися, набуваючи рис модерну і еклектики, і відображали історичні стилі своєї епохи - романський, готичний, ренесанс, класицизм, бароко, романтизм, рококо.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов