• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Альпінарій

Розділ «Блог» 0 3501

Гармонійне поєднання кам'янистих схилів, створених природою, з гірськими рослинами не може не зворушувати своєю первозданною красою.

Влаштувати дивний куточок гірського ландшафту у своєму саду можна, звернувшись у наше бюро "Антураж".

Тільки досвідчений фахівець здатний грамотно підібрати каміння з цікавою фактурою поверхні, вибрати і розмістити рослини відповідно до їх кліматичних вимог і природних особливостей, знайти на ділянці вдале місце, щоб закласти альпінарій або рокарій.

Альпінарій - підвищена форма рельєфу з рослинами переважно гірських районів. Оригінально виглядає альпінарій на ділянках з перепадом рельєфу, що вимагають терасування. Рівнинні території більше підходять для створення рокаріїв. У пейзажі рокаріїв використовуються такі елементи як ущелини, сухі русла, осипи.

Сонячні ділянки - головна вимога кам'янистих садів, хоча можна підібрати рослинні композиції, здатні прижитися практично у всіх куточках саду.

Як і будь-який інший сад, альпінарій і рокарій вимагають ретельного догляду і турботи: просапування, поливу, підживлення, знищення шкідників, обрізки рослин, що надмірно розрослися, підготовки до зимування багаторічних рослин і т.ін. Неестетично виглядають недоглянуті кам'янисті сади, вони створюють враження занедбаності всієї території саду.

Кожна ділянка по-своєму неповторна і вимагає особливої уваги. Створюючи альпінарій або рокарій, необхідно пам'ятати про цілісність ландшафтної композиції. Кам'янисті сади повинні становити одне ціле з галявинами і газонами, деревами і міксбордерами, водоймами.

Гарний смак, помножений на професійний підхід, дадуть у результаті альпійський пейзаж, що не буде схожий на купу каміння з рослинністю, а стане цікавим декоративним елементом Вашого саду, таким як, наприклад, альпінарій.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов