• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Благоустрій саду за допомогою каменів.

Благоустрій саду

Прикрашаєм сад з нашою допомогою

Розділ «Блог» 0 3161

Для створення композицій ландшафтно-архітектурне бюро Антураж використовує різні матеріали. Одним з найбільш затребуваних, на сьогоднішній день, є камінь.

Камені можуть бути застосовані в якості прикраси для альпійської гірки або рокарія, доріжок, використовуватися як бордюр. На відміну від альпійської гірки, рокарій, більш складна композиція. Для рокарію, найбільш важливим моментом є природність ландшафту.

Благоустрій ділянки таким способом, вимагає наявності творчих здібностей, певних знань, які забезпечать якісний підбір матеріалу, який відповідає архітектурним особливостям.

Наші дизайнери володіють такими прийомами, які дозволяють імітувати ущелини, пересохле русло струмка, та інші цікаві природні явища. Важливим є і те, як рокарій вписується в загальний вигляд ділянки.

Ландшафтне проектування ділянки передбачає дотримання природності, різні бордюри і кам'янисті доріжки тут неприйнятні. Всі рослини володіють різними характеристиками росту і розвитку, при облаштуванні рокарію необхідно враховувати цю особливість.

На відміну від гірки, озеленення дачної ділянки за допомогою рокарію передбачає наявності рослин будь-яких видів. У благоустрої рокарія можуть брати участь і степова флора, і альпійська, різні види квітів сусідити з хвойними кущами.

Класичний рокарій, звичайно прикрашається низькорослими хвойними кущами, схили- рослинами, які стримують розмивання грунту, а біля підніжжя розташовують цибулинні, які привертають увагу буйством квітування.

У благоустрої саду широке застосування знайшли ялівець, айва японська, карликова сосна і кизильник сланкий. Здавалося б, рослини досить специфічні, але на сьогоднішній день, майже весь асортимент можна знайти в спеціалізованих магазинах.

Якщо самостійне ландшафтне проектування ділянки для вас завдання складне, можна скористатися послугами ландшафтно-архітектурного бюро «Антураж», які на сьогоднішній день набув широкого поширення.

Професіонали допоможуть розібратися з вашими бажаннями, врахують можливості, складуть подальший план дій, забезпечать матеріалом і проведуть необхідні роботи з проектування.

Якщо, все таки ви впевнені у своїх творчих здібностях і вирішили зайнятися питанням благоустрою самостійно, то врахуйте особливості ландшафтних робіт і не збільшуйте число використовуваних видів рослин, обмежте себе у виборі 8-10 видів, подальшої розбудови рокарію вам все одно не уникнути, а творчий процес вимагатиме змін і доповнень

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов