• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Впорядкування територій

Розділ «Блог» 0 3359

Не варто впадати у відчай, якщо Ви не можете похвалитися ідеально рівною поверхнею ділянки. Яскраво виражений рельєф також може стати оригінальним, якщо з розумом використати його потенціал такого засобу, як впорядкування територій.

Серед наших ландшафтних проектів багато цікавих рішень терасування схилів складних ділянок.

Суть методики - розбивка ділянки на горизонтальні рівні та закріплення їх підпірними стінками. Терасування дозволяє захистити землю від ґрунтової ерозії, а підпірні стінки запобігають розмиванню ґрунту.

Підпірні стінки, як сильний декоративний елемент надають ділянці ефектну неповторність, коли потрібно виконати впорядкування територій. Ми використовуємо різні матеріали для виготовлення стін. Це може бути і природний камінь, і цегла, і бетон, і дерево - все залежить від функціонального навантаження і стильового рішення проекту.

Єдине правило - підбір матеріалів, форма, фактура і колір яких, органічно доповнювали б ландшафт, створювали єдину композицію.

Висота стін варіює від 30-60 см до 1,5 м і визначається відповідно до розмірів саду, перепадів рельєфу і, звичайно ж, ландшафтного проекту.

Надійним і дуже декоративним матеріалом для підпірних стінок є природний камінь і цегла, скріплені вапняним або цементним розчином. Можна також використати метод сухої кладки, забиваючи щілини між каменями глинистим ґрунтом, мохом й дерниною, змішаними з насінням однорічників. У відповідальних місцях стінок камені обов'язково з'єднуються вапняним або цементним розчином. Такий метод вимагає особливих навичок і досвіду. Різні способи кладки цегли і каменю зроблять стінку неповторною, індивідуальною.

Підпірні стінки з монолітного бетону і бетонних блоків відрізняються невисокою вартістю і простотою зведення. Сучасний ринок представлений бетонними блоками широкої кольорової гами, розмірів і малюнку.

Цегельні й бетонні стінки можна облицювати плиткою, натуральним або штучним каменем будь-якого кольору.

Широке поширення в будівництві підпірних стін отримали блоки з штучного каменю, завдяки високим експлуатаційним характеристикам і невисокій вартості в порівнянні з натуральним каменем. Технології виробництва штучного каменю передбачають додавання кам'яної крихти в бетон. Асортимент блоків з різною поверхнею (від гладенької до грубо обтесаної), з імітацією під натуральний камінь (піщаник, мармур, граніт та ін.) дозволяють успішно використовувати їх для виготовлення лавок, контейнерів для рослин, барбекю та ін.

Обов'язковим елементом терасованих схилів є дренаж. Дренаж прокладається вздовж внутрішньої сторони підпірної стінки. Ця процедура дозволить уникнути небажаного збирання води біля стін і, відповідно, їх руйнування, а також перезволоження ґрунту на подіумах, що може призвести до загибелі рослин.

Впорядкування територій використовує також багаторічні рослини, висаджені у шви між каменями стінок, карликові хвойні дерева і чагарники, низькорослі ялівці, що затишно розташувалися на подіумах, альпінарії та рокарії, які гармонійно вписалися у ландшафтний ансамбль, створюють атмосферу досконалості і торжества природи. Веселий дзюркотливий струмочок, вигадливо петляючи всім схилом, мчить вниз і дзвінким каскадом зривається у затишний ставочок з лататтям. На терасах можна розмістити навіть городи і плодові сади!

Переходи з одного рівня тераси на іншій оформляються сходами, деякі з них можна замінити пандусами. При мощенні сходів і майданчиків можуть поєднуватися різні матеріали будь-яких кольорів.

Сходи - один з яскравих декоративних елементів ділянки. Різна форма, кількість маршів сходів і сходинок, безліч варіантів їх виконання дозволяють сходам гармонійно вписуватися у загальне композиційне рішення ділянки, для ідеального впорядкування територій.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов