• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Декоративні ставки

Декоративні ставки

Будівництво декоративних ставків

Розділ «Блог» 0 5002

Вода, як невичерпне джерело життя, зорових вражень і звуків здатна створити атмосферу безтурботності і гармонії в будь-якому ландшафті, а також підкреслити всі його переваги. Декоративні ставки та водойми є одним з головних елементів у будь-якій садово-парковій композиції, її центром і прикрасою. Крім естетичних властивостей, ставки і водойми виконують також практичну роль: підтримання оптимального мікроклімату на ділянці.

Фахівці ландшафтно-архітектурного бюро «Антураж» за допомогою найсучасніших матеріалів та технологій зможуть відтворити на вашій ділянці будь-який «каприз природи" (який буде виглядати як справжній), будь то басейн, ставок, струмок, водоспад або фонтан, який стане справжнім шедевром у дизайні вашого саду.

Декоративний ставок. Ландшафтний дизайнДекоративний ставок - це один з найбільш вишуканих і живописних елементів в ландшафтному дизайні, який додасть ділянці розкішний, але головне природний вигляд. Він являє собою конструкцію з нерухомою водою, в якій може бути присутній спеціально підібрана флора і фауна. Це складна споруда з гідротехнічної точки зору і тут неприпустимі помилки.

В іншому випадку цей шедевр ландшафтного дизайну перетворитися з часом в заросле болото з неприємним запахом і каламутною водою. Попереджаючи такий поворот подій, проектувальники і дизайнери ландшафтно-архітектурного бюро «Антураж» на чолі з досвідченими фахівцями врахують всі нюанси, зроблять необхідні розрахунки, щоб уникнути найменших помилок.

Декоративні ставки бувають формальні та ландшафтні. Формальний ставок передбачає сувору геометричну форму і відсутність озеленення. Ландшафтний ставок може бути різноманітних неправильних форм, і часто покликаний імітувати природний пейзаж, що більше наближає його до природної водойми.

Ставок від ландшафтного бюро АнтуражСтрумує дзюркотливий потік води, що зачаровує погляд, під назвою струмок, у сучасному ландшафтному дизайні теж дуже популярний. Секрет його створення - вміння відтворити «живе» рух водного потоку і живу природу по його берегах.

Багаторічний досвід ландшафтно-архітектурного бюро «Антураж» допомагає нам досягати відмінних результатів, які виражаються в максимальному наближенні зовнішнього вигляду наших робіт до природної живій природі. Природність струмка додадуть навколишнє його густа зелень, вигнуті засохлі дерева, корчі і т.д.

Дуже ефектними спорудами, оживляючими будь-який ландшафтний дизайн, стануть фонтани і водоспади. Вертикально спадаючі водні потоки принесуть в ваш сад гармонію руху, а сонячні відблиски і мерехтіння струмків води всіма кольорами веселки зададуть йому веселий і грайливий тон.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов