• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
 • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
 • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
 • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
 • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
 • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Дизайн ландшафту саду та озеленення ділянки

Розділ «Блог» 92

 

Доглянутий і приємний погляду сад - це місце, куди завжди проситься наша душа, де хочеться відпочити від проблем і роботи, набратися свіжих сил від природи. Ландшафтний дизайн садової ділянки з'єднує елементи штучного походження з пейзажем ділянки з натуральними кліматом і умовами, отже, створюючи атмосферу гармонії, краси і єдності.

Старт разработки ландшафтного оформления сада это - выяснение пожеланий заказчика, прибытия дизайнера на место будущей работы, осмотра участка, оценки его перспектив и возможностей. Любой садовый участок имеет индивидуальный набор характеристик: рельеф территории, качество почвы, размер и местоположение, окружающая местность ,освещенность и т.п.

 

Замовник завжди правий

Оформлювач із замовником визначають цілі і види майбутнього застосування саду. Ділянка може стати, наприклад, городом: для вирощування овочів і фруктів; для релаксації і відпочинку; для заняття спортом, для зборів гербаріїв та колекції рослин; прибережний або сад-гай; сад з водоймами або кам'янистий сад. Після чого переходять до встановлення стилю і функціональних зон, при цьому особлива увага приділяється місця відпочинку.

Стилі оформлення саду - Ландшафтне озеленення

На сьогоднішній день виділяють кілька варіантів стильового дизайну саду. це:

 • англійська або пейзажний;
 • японський;
 • американський;
 • французький або регулярний;
 • ісламський або східний;
 • італійський;
 • кантрі або сільський;
 • авангардний; 
 • хай-тек та інші.

Для більш успішного проектування ландшафтного оформлення та озеленення прилеглих територій проводиться попередній відбір необхідної рослинності, визначення місць її посадки і взаімосочетаемості.

Після ретельного аналізу відбувається начерку необхідних планів, креслень, схем і проектів майбутнього ландшафту. Архітектор надає замовнику дизайн-проект, що складається з цілого переліку документів: генеральний план, асортиментна відомість, дендрологічний план і, зрозуміло, орієнтовний кошторис.

Дизайн-проект наочно відображає перспективи робіт: інженерну підготовку території, технічні способи робіт, планування і віддається замовнику у вигляді пояснювальної записки і графічних малюнків.

На генеральному плані показуються розташування будинків, водойм, проектованих рослин (дерев і чагарників). Готується в масштабі, із зазначенням сторін світу, експлікації і умовних позначень. Відмінною особливістю генерального плану є замальовки тіней від будівель і високих об'єктів для більш наочної оцінки висоти.

Дендрологічний план це - графічний креслення, що показує контури будинку, квітників і крон дерев. На ньому виділяються види рослин, їх кількість і розташування.

Асортиментна відомість робиться у вигляді таблиці, в якій перераховані всі рослини, зазначені в генеральному і в дендрологічному планах. Орієнтовний кошторис показує клієнту обсяги майбутніх робіт, кількість необхідних матеріалів і рослин, а також приблизну загальну вартість всіх робіт з ландшафтного дизайну саду.

Звертайтесь, допоможемо! Озеленення та ландшафтний дизайн саду

Оскільки, озеленення та ландшафтний дизайн саду та інші роботи на садових ділянках є вузькопрофесійними, фахівці ландшафтно-архітектурного бюро "Антураж" (в регіоні Вінниця-Київ) з ​​задоволенням дадуть Вам необхідні консультації. Наша компанія давно використовує найсучасніші і передові методи і технології при створенні ландшафтного дизайну садових ділянок. А величезний досвід, хороша практика дозволяють нам виконувати такі роботи швидко, якісно і зовсім недорого.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов