• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Дизайн саду

Розділ «Блог» 91

Наша компанія створює індивідуальні проекти з оформлення саду, при цьому виконуємо ми їх відповідно до сучасних архітектурними напрямами. Наші фахівці приїдуть до Вас на об'єкт, вислухають всі Ваші вимоги, побажання і запропонують Вам найбільш підходящий дизайн саду, враховуючи при цьому зовнішній вигляд будівель на території ділянки.

Проект дизайну саду в першу чергу має на меті створення приємної атмосфери на садовій ділянці, він повинен відповідати філософії та духу власника і, звичайно ж, гармоніювати з уже побудованим будинком.

Стилі садового дизайну. Ландшафтний дизайн саду

Одним з найпопулярніших і поширених є класичний садовий дизайн. Він більше підходить для людей, які люблять у всьому точність і акуратність. Для цього стилю властиві чіткі лінії і форми, рослинність по можливості розподіляється рівномірно. Основою композиції такого саду є яке-небудь архітектурна споруда, наприклад, фонтан або клумба. Рослини вибирають нешвидко зростаючі, а для збереження сталості форм часто підстригають.

Для людей, яким подобається природна краса природи, більше підійде пейзажний стиль. В цьому випадку ландшафтний дизайнер на садовій ділянці створить для Вас атмосферу природної гармонії навколишнього пейзажу. Для цього стилю характерні плавні нечіткі форми. Зміна форм і зовнішнього вигляду рослин грає тільки позитивну роль у створенні красивого пейзажу саду.

Для любителів Сходу і його культури ідеальним рішенням було б сад в японському або китайському стилі. У японському саду головною метою проектування є створення маленької моделі світу на ділянці саду. Тут камені замінюють гори, маленькі водоспади символізують річки, а доріжки з каменів імітує великі мости. У китайському саду  ландшафтні роботи спрямовані на створення простору для усамітнення, споглядання природи і її краси.

З року в рік проект дизайну саду в стилі модерн стає все популярнішим і популярнішим. У цьому стилі немає ніяких обмежень для фантазії, як замовника, так і дизайнера. Це можуть бути нестандартні форми лавок, різноманітної мозаїки і нехитрою садових меблів з розписами. Все ж тут присутні кілька правил, головним з них є створення великих відкритих просторів в саду.

Бюро «Антураж» виконає будь-які роботи по ландшафтному дизайні. Ми маємо великий досвід робіт в цій сфері, вже не один житель Києва і Вінниці переконався в професіоналізмі нашого бюро. Ми пропонуємо різні варіанти оформлення саду, кожен наш клієнт залишається задоволеним, оскільки ми втілюємо в життя

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов