• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

etapi-landshaftnogo-proektirovaniya-buduschego-sada

Етапи ландшафтного проектування майбутнього саду

проектування майбутнього саду

Розділ «Блог» 140

Жоден більш-менш пристойний заміський будинок не можна уявити без саду, що оточує його. А вже що говорити про елітний маєток, який здатний вразити своєю неперевершеною пишністю. Але вся розкіш може загубитися, якщо навколо неї буде панувати анархія. Щоб не стати заручниками подібної ситуації, необхідно якомога раніше задуматися над створенням проекту ландшафту саду майбутнього особняка.

благоустройство сада

Це дуже важлива і безперечно цікава задача під силу тільки досить кваліфікованим і досвідченим фахівцям, завдяки знанням, досвіду та вмінь яких Ви зможете вже на стадії проектування на власні очі побачити і оцінити всі майбутні дизайнерські рішення та знахідки, узгодити список всіх необхідних рослин, підрахувати проектну вартість майбутніх ландшафтних робіт.

Професійні дизайнери, які займаються проектуванням ландшафтів, не упустять жодного моменту, здатного так чи інакше вплинути на облаштування майбутнього саду, будь то стиль особняка або передбачуваний стиль саду, клімат та інші нюанси. Тільки так можливо сформувати гармонійний простір, в якому ідеально продумана не тільки розбивка на зони, але і розраховане співвідношення між навколишнім середовищем і рослинністю.

Цветы в саду

 

 

 

 

На початковому етапі проектування ландшафту складаються докладні топографічні карти розробленої території, на яких вказуються всі особливості рельєфу.

Далі грунтовно вивчаються вимоги і побажання, що висуваються замовником до майбутнього саду, визначаються як недоліки, так і переваги вибраної території. На даному етапі вибирають стиль саду.

Потім починається робота, по обміру території і складання попередніх креслень. Фотозйомка на даному етапі є обов'язковою. На четвертому етапі ландшафтні дизайнери займаються створенням ескізів майбутнього саду, причому замовнику пропонується кілька варіантів. На заключному етапі замовник робить вибір ескізу, який більше ніж інші  відповідає його потребам.

На допомогу замовникам, яким досить складно вникати в технічні моменти, приходять сучасні технології, однією з них є тривимірне проектування, яке дозволяє дизайнерам створити об'ємну картину майбутнього маєтку.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов