• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Ландшафний роботи на вашій ділянці.

Ландшафтні роботи Антураж - шлях до досконалості

Розділ «Блог» 88

Земельна ділянка сьогодні - джерело натхнення і естетичної насолоди, місце, де міський житель зможе відпочити від метушні і помпезності. У створенні такого райського куточка вам із задоволенням допоможуть фахівці нашої компанії, які якісно і в строк зроблять необхідні ландшафтні роботи.

Ландшафтне проектування

перший етап робіт, які будуть виконуватися співробітниками нашої компанії на шляху створення унікального живого організму. Проект складається відповідно до побажань і можливостей замовника і включає в себе два етапи - збір вихідних даних і безпосереднє проектування. Зателефонувавши в нашу компанію, ви зробите перший крок назустріч своїй мрії.

Створення ландшафтного дизайну

включає в себе садово-паркове озеленення та насадження газонів. При цьому враховуються всі можливі варіанти використання розташованих на ділянці будівель, для гармонійного об'єднання існуючих елементів з новими дизайнерськими рішеннями.

Ландшафтне освітлення

це ціла система освітлювальних приладів, які виконують різні функції, основна з яких - декоративне освітлення. Крім того, правильно спроектована освітлювальна система стане витонченим доповненням в оформленні вашої садової ділянки. Можлива установка декоративного освітлення клумб, альпійських гірок та фасадів будівель. Особливою популярністю користується підсвічування штучних водойм і фонтанів.

Полив ділянки

На сьогоднішній день прийнято встановлювати автополив, який є сучасним і зручним способом догляду за садом. Автоматичні системи поливу розраховані на самостійне включення системи через певні проміжки часу. У разі випадання опадів, система вимикається. Запитайте у співробітника нашої фірми при виборі найбільш відповідної моделі зрошувальної системи, а всі необхідні настройки зробить кваліфікований працівник компанії «Антураж».

Газони

Найбільш поширеними видами такого озеленення є: звичайний газон, трав'янистою основою якого може бути тонконіг, мітлиця або костриця, рівень стрижки такого газону - 4-6 см; мавританський (квітучий) - ідеально імітує галявини з квітучим різнотрав'ям, стрижка такого газону проводиться 2 рази на рік; партерний газон - для засіву такого газону використовуються елітні сорти трав, завезені з Канади, замовте такий газон, і він стане візитною карткою ділянки і зачарує своєю строгою вишуканістю.

Штучні водойми

надають ділянці додатковий об'єм і закінчений вигляд. Найбільш поширеною формою водоймища є ставок, який може бути виконаний в формальному виконанні або у вигляді садового ставка вільних обрисів. Дизайн штучних водойм може бути доповнений фонтанами і водоспадами з підсвічуванням. Розплідник рослин, створений для полегшення процесу приживлюваності при пересадці на вашу територію. Дає можливість виростити якісний матеріал і мінімізувати втрати при створенні унікального ландшафту.

Галерея ландшафтних робіт

Для створення найбільш підходящого дизайну вашої ділянки в компанії «Антураж» створена галерея робіт, ознайомившись з якою, ви без зусиль підберете проект, згідно якого наші фахівці здійснять оформлення саду. обслуговування Фахівці компанії «Антураж» не тільки здійснюють роботи по створенню унікального дизайну садової ділянки, але і обслуговують її на постійній основі. У пакет послуг професійного садівника входять: боротьба зі шкідниками та бур'янами; обрізка дерев і чагарників; чистка водойм і т.д. Оплата таких послуг може здійснюватися на абонентській основі.

Озеленение ділянки

втілюється  використанням різних порід дерев і чагарників, які зроблять ваш сад ефектним навіть в зимовий час. Використання сучасних технологій дозволить перетворити ваш ділянку в дорослий сад за один сезон. Додатковими елементами оформлення ділянки стануть живоплоти, алеї і групові посадки.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов