• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Ландшафтні роботи від а до я

Розділ «Блог» 80

Якщо у вас є ділянка землі, будь то приватний будинок або дача за містом, то Ви напевно захочете облагородити, цей шматочок природи. У вашому розпорядженні безліч фірм і бюро, які займаються ландшафтним дизайном, висаджуванням рослин для дачної ділянки, будь то рулонний газонабо великомірні дерева. Однак серед них небагато справжніх фахівців, які добре знають, цінують свою роботу і зможуть не тільки втілити ваші мрії в реальність, але і підкажуть, в разі необхідності, як правильніше і краще провести ландшафтні роботи, а також які матеріали для цього необхідно використовувати.

Ландшафтно-архітектурне бюро «Антураж» надає ряд послуг, за здійснення озелененняблагоустроюландшафтного дизайну дачного участка та інші ландшафтні роботиДля того, щоб визначити які слід використовувати матеріали і від яких критеріїв залежить вартість ландшафтної роботи, слід зрозуміти в чому вона полягає.

По-перше, для початку, необхідно розробити ландшафтний дизайн, який буде служити планом подальших робіт. Для цього дизайнер виїжджає на ділянку, щоб на місці визначити всі нюанси і особливості вже існуючого ландшафту. Оплата ландшафтного дизайну відбувається з урахуванням кваліфікації фахівця, витраченого часу на дизайн і виїзд дизайнера на дану ділянку. На цьому етапі дуже важливо тісна взаємодія замовника і дизайнера, опрацювання найдрібніших деталей.

По-друге, провести топографічну зйомку місцевості. Це необхідно, щоб врахувати рельєф ділянки (всі його особливості і нерівності), кількості споруд на території (адже архітектура садиби може вплинути на заданий стиль дизайну присадибної ділянки) і нарешті, наявності комунікацій і самих дерев. Причому взимку вартість роботи зросте, так як зросте складність проведення ландшафтних робіт на 20-30%, зважаючи на погодні умови.

По-третє, дуже важливо провести аналіз грунту. Сюди входить і кислотність грунту, і родючість землі, і мінеральний склад, а також радіаційний фон і рівень токсичності, що в наш час досить актуально. Крім цього, можуть бути заражені комахами або хворобами самі дерева на ділянці, що теж потрібно буде врахувати при проведенні ландшафтних робіт. Зазвичай проби грунту беруться з різних точок ділянки фахівцем дендрологом. В цьому випадку вартість даного етапу роботи буде залежати від розміру ділянки, а також наявності та кількості дерев на території.

Таким чином, оцінка ландшафтної роботи багато в чому залежить від складності робіт, а саме самого проекту, якість і характеристик використовуваних матеріалів і звичайно ж наскільки кваліфікована робота фахівців.

Всі перераховані вище ландшафтні роботи  для Вас якісно виконає Ландшафтно-архітектурне бюро «Антураж». Робота бюро «Антураж» спрямована на реалізацію ваших бажань і фантазій за допомогою цілого арсеналу різноманітних рішень в плані дизайну, використовуваних матеріалів. Фахівці бюро для Вас спроектують індивідуальний ландшафтний проект, з урахуванням ваших побажань, проведуть інженерні та технічні роботи будь-якої складності, здійснять посадку рослин, будь то дерева і чагарники або квітники і газони і багато іншого.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов