• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Ландшафтні водойми

Ландшафтні водойми

Розділ «Блог» 0 3011

На сьогоднішній день індивідуальна ділянка землі, є основою для прояву дизайнерської думки і островом розслаблення і спокою.

Що ж таке ландшафтний дизайн? Це творча фантазія і заняття зі створення проекту і креслень. Це планування зон і розмітка доріжок. Газон, водойми, квітники і садова архітектура також є неодмінною складовою ландшафтного дизайну.

За допомогою створеного ландшафту змінюється сприйняття земельної ділянки. З'являється унікальність і неповторність, дозволяє отримати задоволення від споглядання навколишньої природи.

При проектуванні необхідно усвідомлювати, що важливою умовою є створення гармонійного простору. Всі складові ділянки (будови, посадки, водойми) повинні об'єднуватися однією тематикою.

Ландшафтно-архітектурне бюро «Антураж» проводить різні ландшафтні роботи, розробляє проект ландшафтного дізайна і забезпечує його супровід. У наші послуги входить повний спектр ландшафтної діяльності, від створення квітників, газонів і водойм до встановлення малих архітектурних форм і посадки крупномірів.

Кваліфіковані фахівці використовують у своїй роботі досягнення науки і техніки. Постійно розвиваючись і навчаючись, дизайнери втілять в життя будь-які мрії замовника.
Наше бюро Антураж володіє власним розплідником районованих сортів різних рослин і великою різноманітністю крупномірів і хвойників. Навесні розкриє свої двері садовий центр, де можна ознайомитися з асортиментом нашого розплідника і придбати вподобані екземпляри.

А тепер зануримося в світ фантазії. Вдалині залишилось метушливе місто і галасливі вулиці. Ви йдете по вимощеній доріжці в світ краси і спокою. Прекрасний, затишний дизайн тішить око. Проходячи повз смарагдового газону, альпійської гірки, майстерно викладеної майстром, ви підходите до великого ставу, де хлюпочуться золоті рибки.

Насолодившись видами, ви прямуєте вдалину стежкою з дрібної гальки до різьблений альтанці, що потопає в шикарних кущах червоних троянд і клематисів. Спів птахів, дзижчання комах і сплеск води служить музичним супроводом чудової картини.
А у вечірній час декорації саду змінюються. Квітники та доріжки підсвічуються ліхтарями і навколишній світ схожий на казку. Повітря наповнене ароматом запашного тютюну та петунії, а невгамовні цикади скрекочуть свою пісню-похвалу природі.

У Вас виникло бажання проникнути в прекрасний світ ландшафтного дизайну? Значить, настав час звернутися до професійних дизайнерів, і казка стане реальністью.
Раді співпрацювати з кожним, хто зателефонує нам. Ми розробимо для Вас неповторний проект мрії.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов