• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Ландшафтний дизайн дачної ділянки

Розділ «Блог» 89

Ландшафтний дизайн дачної ділянки є єдиною і цілісною композицію різних складових, таких як, рослини, клумби та доріжки, садові скульптури. Для того щоб здійснити проект ландшафтного дизайну потрібна участь деякої групи фахівців, які, в кінцевому підсумку, за допомогою яскравих кольорів, камінчиків і витких рослин, створять дивовижні композиції на Вашій ділянці.

У дизайні будь-якого ландшафту важливу роль відіграють рослини для дачної ділянки. У той же час, без різних архітектурних форм теж не обійтися. Сучасна архітектура садиби - це і сходи, і статуї, і фонтани з доріжками, і садові меблі. Крім того, професійні дизайнери з успіхом впишуть в дизайн вашої ділянки і годівниці для птахів, і шпаківні.

Багато дачники, вдаючись до власноручного прикрасі своєї ділянки, часто допускають одну поширену помилку - на невеликій ділянці землі вони намагаються реалізувати всі елементи дизайну, які зустріли у сусіда або побачили в журналі. У підсумку, від такого тісного переплетення різноманітних елементів дизайну досягається тільки негативний ефект, і не може йти й мови про будь-яку естетичності. В процесі вибору рослин для прикраси ділянки, не варто робити занадто великий акцент на екзотику. Адже Ви ж не хочете, щоб кілька десятків квадратних метрів Вашої дачі перетворилися в ботанічний сад.

Звичайно, основним і головним елементом будь-якого дачної ділянки є будинок. Сама архітектура садиби повинна задавати тон всьому будовам на території: мощення доріжок, забору, воріт і інших елементів ділянки. Наприклад, невелика клумба з примітивними однолітками буде виглядати досить дивно, якщо на ділянці розташований розкішний будинок з шикарною обробкою.

Вельми важливо, виконуючи ландшафтний дизайн, грамотно підійти до озеленення ділянки. Ідеальним варіантом буде перекапать грунт, засипати його добривами, а потім, укласти рулонний газон. І лише тільки потім виконати посадку рослин. Ділянка постійно вимагатиме уважного догляду - видалення бур'янів і укорочення рослин за допомогою садових ножиць. Крім того, рослинам необхідна волога.

Якщо територія Вашої ділянки невелика, то і лійки вистачить з лишком, а ось якщо ділянка просторий, то без окремої організованої системи автоматичного поливу газонів Вам не обійтися. Більш того, рослини завжди потребують світлі: вдень - в сонячному, а вночі - в штучному освітленні. Так що не варто забувати про укладання кабелів і установку відповідних ліхтарів освітлення.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов