• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

 Ландшафтний дизайн ділянки, благоустрій території.

Ландшафтний дизайн ділянки та благоустрій території

Розділ «Блог» 166

Лаконічна краса і природність Вашої садиби просто не зможуть існувати без сучасного благоустрою прибудинкової території. І ландшафтний дизайн ділянки - це мабуть єдиний інструмент, який приведе Ваше житло в порядок і дасть йому великі можливості для відпочинку. Наприклад, екзотична рослинність, пестить берега найчистішого ставка може міцно вкоренитися в умовах сучасного мегаполісу, даруючи своїм власникам райський настрій і духовну підзарядку. Це по-справжньому гідне видовище.

Природно, благоустрій території Вашої ділянки не обмежується зеленими насадженнями і установкою водойми, бюро ландшафтного дизайну «Антураж» дарує набагато більше.

благоустройство территории в ландшафтном дизайнеУ наших силах створення оптимальних для людини умов життя, ми розробимо відповідний рельєф, встановимо ландшафтну інфраструктуру і змонтуємо систему побутової ергономіки.

Іншими словами: ми повністю змінимо обстановку Вашого будинку, внісши в нього затишок і красу. Для цього фахівці компанії «Антураж» використовують тільки найкращі технології архітектури та будівництва.

Якщо точніше, ми застосовуємо: різноманітні газонні покриття, водойми, фонтани, спеціальні зелені насадження, скульптурні композиції, водоспади, декоративні камені і допоміжні ландшафтні споруди. Конкретний набір декору підбирається відповідно до Ваших вимог і переваг, щоб забезпечити найкращі умови для життя і відпочинку.

На додаток до основних елементів дизайну ми задіємо системи освітлення, поливу, підсвічування і інші необхідні комунікації. Вони полегшать догляд за присадибною територією і внесуть довгоочікуваний комфорт у Ваше життя.

Архітектурне бюро «Антураж» пропонує найделікатніший ландшафтний дизайн ділянки, який моментально змінить Ваше життя на краще і стане еталоном якісних і сучасних умов життя.

Для цього знайдений особливий підхід. Не секрет, що облаштовуючи територію, ми використовуємо найактуальніші елементи декору, будь то ставок, альтанка або тераса. Ви можете бути впевнені, що матеріал і приємним в них технології є найбільш передовими і сучасними.

Адже ландшафтно-архітектурне бюро «Антураж» є лідером у своїй сфері і здатне забезпечити благоустрій території Вашого будинку на гідному рівні. На нас можна покластися - ми втілюємо Ваші задуми та ідеї в життя.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов