• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Ландшафтний дизайн в Києві

Ландшафтний дизайн та озеленення ділянки в Києві

Розділ «Блог» 93

Якщо ви хочете змінити свою присадибну ділянку, але не знаєте, з чого почати - ми саме те, що вам потрібно. Основна діяльність нашого бюро - ландшафтне проектування, ландшафтний дизайн.

Ми допоможемо створити ваш «острів мрії» в самому центрі мегаполісу. Ви і члени вашої родини будуть дихати чистим, свіжим повітрям, насолоджуватися тишею і милуватися красою пейзажу. Професійні дизайнери допоможуть вам підібрати дизайн ландшафту, мощення доріжок, освітлення території, озеленення ділянки, в тому числі посадка декоративних рослин, створення клумб, газонів, враховуючи ваші побажання і переваги.

Якщо у вас виникнуть труднощі з догляду за декоративними рослинами, то наші садівники допоможуть вирішити цю проблему. Головне наше завдання - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховувати всі його побажання, зрозуміти не тільки його потреби, а й по можливості втілити в життя його мрію. Ви виступаєте співавтором наших проектів. Адже тільки при нашому тісній співпраці ми зможемо забезпечити якість виконаної роботи.

Ми має великий досвід роботи з озеленення ділянок, створення комфорту і затишку біля вашого будинку. Ми приймаємо замовлення будь-якої складності. Співробітники нашого бюро хочуть подарувати вам казку, зробити вашу мрію реальністю. Спільно ми можемо прикрасити світ навколо нас, перетворити наше місто на квітучий сад.

Проект ландшафту – основа будь-якої ділянки

Вдалий початок - половина зробленої справи. Тому ландшафтного проектування ми приділяємо особливу увагу. Адже від чіткого і грамотного проекту залежить кінцевий результат.

Ландшафтний проект - це головний етап на шляху до створення бажаної Вами моделі ділянки. Ми запропонуємо кілька варіантів проекту поліпшення вашої ділянки, враховуючи всі ваші побажання. І тільки після того, як ви з ними ознайомитеся і виберете оптимальний варіант, буде розроблятися вся необхідна документація. Саме замовник виступає в ролі співавтора проекту. Ви переконаєтеся, що створений нами сад буде таким же неповторним, унікальним, як і його власник.

Послуги садівника не розкіш, а необхідність. Коли всі етапи вдало пройдені, підібрані і висаджені рослини, ви з друзями і близькими можете відпочивати від робочої суєти в своєму зеленому оазисі, біля домашнього водойми, насолоджуватися співом птахів, ароматами квітів. Щоб ваш зелений рай не втратила свою привабливість, ви можете скористатися послугами наших кваліфікований садівників. Вони забезпечать догляд всім рослинам вашого саду.

Вирощування та продаж рослин

Крім усього іншого, ми займаємося вирощуванням і продажем дерев, чагарників, в тому числі і екзотичних. Ваших послуг ми можемо надати і розплідник рослин, виходжених висококваліфікованими фахівцями, що знають і люблять свою справу. Їх вартість набагато дешевше ринкової (що допоможе вам заощадити гроші) і вирощені вони в екологічно чистій місцевості. Подивитися розплідник рослин можна тут

Мощення доріжок, побудова бордюрів

Неможливо уявити домашній сад без доріжок і бордюрів. Вдало підібране розміщення і естетичне оформлення доріжок допоможе вам розподілити акценти на вашій ділянці. Наші дизайнери зможуть підібрати правильне покриття доріжок, щоб ви і ваші близькі в будь-яку погоду могли пройти до всіх ділянок саду і помилуватися його красою, відпочити від міської суєти.

Автоматичний полив – здоров'я Вашого саду

Здорового і доглянутого вигляду вашому саду забезпечить правильний полив. Ми пропонуємо вам заощадити ваш час і кошти і організувати автоматичний полив. Наші фахівці порекомендують системи поливу, які не вимагають особливої ​​уваги і не порушать гармонійного виду вашої ділянки.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов