• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

 Ландшафтний дизайн ділянки,

Ландшафтний дизайн за Вашим вікном

Розділ «Блог» 194

Ви часто ловите себе на думці, що пейзаж за вікном Вашої дачі або будинку трохи нуднуватий? Вам хочеться додати фарб і буйства зелені, так як ні на чому зупинити свій погляд? Якщо це так, то на нашому сайті Ви опинилися не випадково. Адже основою діяльності нашого бюро є ландшафтний дизайн. Наша робота спрямована на втілення в реальність Вашої мрії про своєму затишному маленькому світі, тому місці, куди б Вам хотілося повертатися знову і знову.

Ландшафтный дизайн

Спектр пропонованих нами послуг включає створення дизайну приватного ландшафту, створення квітників і газонів, мощення доріжок, озеленення ділянки, яке передбачає посадку декоративних чагарників. Крім того ми пропонуємо Вам послуги професійного садівника, який своєчасно виконуватиме роботи по догляду за ділянкою. Ландшафтне проектування виконується з урахуванням всіх Ваших побажань, переваг, захоплень і особливостей світогляду. Приклади наших творів Ви можете побачити на фото ландшафтних робіт.

Крім ландшафтного дизайну наше бюро кваліфікується на вирощуванні та продажу листяних і хвойних дерев. Наш розплідник рослин пропонує також декоративні чагарники і рослини, серед яких є водні і прибережні види, різного роду екзоти і ліани. Вирощені нами рослини володіють двома основними перевагами: вартість їх значно нижче ринкової і всі вони вирощені в екологічно чистому районі.

Дизайн ландшафту, так само як і будівництво будинку, починається зі складання проекту. Він вимагає чіткого і грамотного визначення завдань. Від цього безпосередньо залежить те, наскільки гармонійно і технічно правильно буде вписуватися всі складові саду в задуманий образ. Крім того, ландшафтний проект, який ми розробимо, буде працювати на перспективу, так як зелені насадження - основні елементи озеленення ділянки - є мінливою і розвивається структурою.

Сам процес ландшафтного проектування та озеленення складається з декількох етапів, але найголовнішим і вирішальним є перший - Ваш дзвінок до нас.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов