• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Мистецтво ландшафтного дизайну

Розділ «Блог» 89

Мистецтво ландшафтного дизайну грунтується на тому, що все навколишнє нас підпорядковується певним законам і взаємопов'язано. Навчившись розуміти ці закономірності можна створювати свої власні світи з уже звичних нашому оку елементів. При цьому при створенні таких світів необхідно приділяти увагу кожній деталі, кожному елементу оточення. Таку думку ходить серед наших клієнтів, що бажають пожвавити територію, що оточує їх заміські будинки. З ними згодні і ми. Останні 10 років ми допомагаємо робити кожен такий світ унікальним і ні на що не схожим.

Мистецтво авторського ландшафтного дизайну змушує дбайливо ставиться до природи, а так само ретельно дотримуватися правил існування і взаємодії всього живого і не живого на землі. Тільки сприймаючи ландшафтний дизайн з точки зору мистецтва, при створенні садів можна досягти ідеальних результатів.

Процес створення саду можна розділити на наступні етапи: проектування та власне втілення задуманого проекту.

Ландшафтний дизайн. Особливості проектування саду.

Створення саду з індивідуальним стилем - трудомістка, відповідальна, але і творча робота. Тут слід не тільки прикрашати ландшафт, а й шукати гармонію між законами природи, функціональністю, побажаннями власника будинку і членів його сім'ї.

На етапі ландшафтного проектування продумуються всі думки, ідеї та побажання щодо вигляду майбутнього саду. Тут унікальність творіння багато в чому залежить від досвіду і знань архітектора. При створенні проекту саду архітектор піклуватися про гармонію навколишнього простору, як диригент, керівник гармонією цілого симфонічного оркестру. При такій роботі найкращих результатів можна досягти лише при тісній співпраці між власне архітектором і його клієнтами. Результати цієї співпраці і вміння наших архітекторів допоможуть оцінити представлені у нас приклади ландшафтних проектів.

Втілення задуманого.

На цьому етапі починається вже безпосереднє озеленення і благоустрій території тут багато так само залежить від професіоналізму архітектора і від чіткого дотримання того, що він задумав на етапі проектування. Сюди входить і вибір відповідного матеріалу і всіх необхідних робіт з проведення ландшафтного освітлення, систем поливу, доріжок і майданчиків, систем дренажів.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов