• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Полив газону

Коли і скільки поливати газон

Розділ «Блог» 103

Щоб газон радував господарів бездоганною свіжістю і яскравою зеленню, його необхідно регулярно і правильно поливати. 

Існує три види систем поливу:

  • Автоматична
  • Напівавтоматична
  • Ручна.

Автоматичні системи поливу рослин - це системи зрошення, що працюють за заданим графіком на певній території. При програмуванні роботи системи зрошення враховується: форма території, потреби у волозі різних груп рослин, добова динаміка потреби у волозі.

Автоматична система поливу ділянки передбачає наявність датчиків: вологості грунту, вологості повітря, швидкості вітру, температури повітря, атмосферних опадів і деякі інші. Всі ці показники надходять в мікропроцесор контролера, де вони обробляються. В результаті відбувається постійне коректування норми поливу. Датчики дозволяють не тільки економити споживання води рослинами, але і сприяють створенню найбільш оптимальних умов зростання.

Суть напівавтоматичного системи поливу полягає в тому, що вода зі свердловини або водопроводу по садовим шлангах подається в задане місце, де до них підключені дощувателі. Площа і норма поливу регулюються механічним способом на самому дощувателі.

Ручний полив варто вибирати, якщо площа газону не особливо велика. Для такого способу поливу потрібно якісний садовий шланг і особлива насадка-розпилювач у вигляді пістолета. Принцип такого поливу практично ідентичний напівавтоматичному, відмінність тільки в тому, що поливаєте газон ви самі, тримаючи в руках ручний дощовик. Такий спосіб поливу підходить тільки для маленьких газонів або клумб.

Коли і скільки поливати

Полив газону необхідно проводити регулярно, не допускати пересихання грунту. Головним орієнтиром нестачі вологи є зовнішній вигляд трав'яного покриву - втрата пружності, тьмяність, ці ознаки з'являються вже через 5 -10 днів дефіциту води.

Пильну увагу необхідно приділяти рулонним газонам, особливо недавно покладеним. Справа в тому, що основна частина кореневої системи у них розташована у верхньому шарі і тому сильніше страждає від зневоднення.

Частота поливу залежить від грунту, клімату і сорту трави. Він повинен проводиться не рідше одного разу на тиждень. Шар землі повинен зволожувати на глибину 15-20 см. Для легких супещаних грунтів норма поливу становит 20-30 л / м2, частота поливу від 3 до 4 днів, для глинистих ґрунтів вона становит 35-40 л / м2, полив виробляти приблизно через 7 -10 днів. Середня норма поливу складає 10 20 л / м2.

Кращий час для поливу - це ранній ранок, можна поливати газон і ввечері. 

Головне правило поливу - краще поливати газон рідше, але рясно, ніж часто, але потроху. Більш того, зрошення невеликими дозами. Коли змочується тільки верхній шар грунту, може привести до негативних наслідків

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов