• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Роль фото в ландшафтному дизайні участка

Розділ «Блог» 100

Фото ландшафтного дизайну - це не просто красива картинка, а ілюстрація копіткої праці кількох десятків людей. Тому вирішивши облагородити свою ділянку самостійно, при цьому витративши багато часу і сил на вивчення матеріалів в даній галузі, немає гарантії, що все, що ви задумали зробити, буде на гідному рівні.

На сьогоднішній день на ринку послуг області озеленення існує безліч фірм і компаній. Ознайомитися з їх діяльністю, Вам допоможуть фото ландшафтного дизайну. Вони дадуть уявлення про стиль роботи, їх можливості і майстерності.

Одним з кращих представників серед компаній ландшафтного дизайну є ландшафтно-архітектурне бюро «Антураж». Головне завдання наших фахівців з розробки і реалізації проекту полягає в створенні цілісної, досконалої і завершеної картини, яка б відображала дух дому та характер його господарів.

На нашому сайті представлено безліч фотографій ділянок з ландшафтним дизайном, завдяки яким Ви зможете переконатися в наших високих професійних якостях, широких можливостях і безмежної фантазії. Вони є яскравою ілюстрацією наших досягнень. Фото в ландшафтному дизайні сприятиме більшому ознайомленню з різновидами зелених огорож, альпійських гірок, газонів, декоративних водоспадів, ставків, водойм і фонтанів, зовнішнім своїм виглядом і наповненням зимових садів, різноманітністю мощених доріжок, альтанок, парканів, підпірних стінок і т. п .

Ландшафтно-архітектурне бюро «Антураж» - це місток, що з'єднує мрії і реальність, це шлях до реалізації самих оригінальних ідей ландшафтного дизайну, це можливість подарувати людям радість спілкування з природою.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов