• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Рулонні газони. Придбати рулонний газон у Вінниці

Рулонні газони

Переваги рулонних газонів та догляд за ними

Розділ «Блог» 0 3881

Кожен з нас мріє виглянувши у вікно свого будинку, побачити там простору, ідеально рівну зелену галявину. Дизайн ландшафту не зупиняється у своєму розвитку, і останнім часом для озеленення ділянки все частіше застосовуються рулонні газони.

Чому саме рулонні газони?

Та тому що це найкращий спосіб швидко і недорого озеленити будь-яку ділянку. Навіть якщо на ній тільки закінчилося будівництво, дизайн ландшафту передбачає озеленення всього за кілька годин. Саме це - одна з головних переваг рулонного газону. Крім того, такий вид озеленення не вимагає тривалої підготовки ґрунту (досить просто вирівняти поверхню землі і розстелити газон), а ціна такого задоволення відносно низька.

Догляд за рулонними газонами також не вимагає особливої уваги.  Адже дизайн ландшафту повинен передбачати не тільки красивий краєвид, а й зручність експлуатації його компонентів. Тому рулонні газони виготовляються з урахуванням щоденного поливу тільки протягом першого тижня, поки коренева система не приживеться на новій ділянці. Надалі рулонний газон слід зволожувати всього один-два рази на тиждень, цього цілком достатньо. Підстригати газон необхідно у міру зростання раз на півтора-два тижні.

Ще однією перевагою такого озеленення є те, що трава на такому газоні має однорідну густину зростання, однакову висоту і більш яскраве забарвлення, ніж трава у сіяному газоні. Крім усього на такій галявині не росте бур'ян, підсівати насіння достатньо всього раз на рік, якщо це необхідно.

Якщо вас цікавить дизайн ландшафту, то зверніть особливу увагу на такий спосіб озеленення. Запевняємо, використовуючи рулонні газони, ви не пошкодуєте, і ваша галявина буде радувати око довгі роки.

Придбати рулонний газон можна тут

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов