• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Садові доріжки

Розділ «Блог» 0 8117

Жоден сад не може обійтися без такого елементу благоустрою як садові доріжки, сходи і сходинки. Вони не лише з'єднують різні зони, але й ділять сад, формуючи тим самим його вигляд. Ми запропонуємо Вам оригінальний проект саду з цікавим малюнком доріжок.

І вузенькі стежки, і різні садові доріжки, і майданчики для ігор, і автомобільні в'їзди вимагають влаштування відповідної основи. Матеріал для неї визначається залежно від особливостей ґрунту і майбутнього навантаження: у деяких випадках буде досить шару піску, а в інших не обійтися без потужної піщано-гравійної або навіть бетонної подушки.

Щоб садові доріжки й стежки стали яскравим і цікавим елементом саду, важливо звернути увагу і на тип покриття.

Звивисті доріжки в пейзажному саду виглядатимуть натуральніше, якщо використати природні матеріали. Регулярному краще пасують прямі садові доріжки із штучних матеріалів. Ми використовуємо різні матеріали для виготовлення доріжок.

Натуральний камінь, сланець - найдовговічніше і красивіше дорожне покриття. Найчастіше використовується піщанник, вапняк, граніт, габро, базальт (тверді породи), мармур та ін. Садові доріжки і майданчики з натурального каменю виглядають дуже природно і відмінно поєднуються з іншими матеріалами й навколишньою рослинністю. Сланець - один із різновидів каменю, буває неправильної форми й прямокутної (оброблений).

Штучний камінь становить гідну конкуренцію природному. Камінь має правильні конфігурації, оскільки відливається і пресується у формах. У садовому будівництві цей камінь досить популярний, завдяки високим естетичним та експлуатаційним якостям, а також невисокій ціні.

Дорожна цегла (клінкерна цегла) застосовується для мощення близько чотирьох тисяч років, практично не маючи обмежень використання у садах будь-яких ландшафтних рішень. Правильна прямокутна форма і широка палітра кольорів дозволяють створювати мозаїчні візерунки, різними способами кладки.

Камінь-кругляк, галька і бруківка. Використання незакріпленого кругляка або гальки створить ілюзію морського пейзажу, а із втиснених у цементний розчин каменів можна викласти мозаїчні візерунки. Бруківка - дуже довговічний матеріал, ідеально підходить для мощення вигнутих доріжок, сходинок. Блоки бруківки можуть бути виготовлені з піщанику, граніту, штучного каменю (бетонні блоки, обсипані кам'яною крихтою).

Готова бетонна або тротуарна керамічна плитка різних розмірів, форм і кольорів має і досить добрі експлуатаційні властивості. Вона довговічна, міцна, морозостійка, підходить як для автомобільних під'їздів, так і для пішохідних доріжок.

Гравій, щебінь, пісок, цегельна, гранітна, мармурова крихта - матеріали прості у використанні і доступні за ціною. Цікаве за фактурою хрустке покриття з матеріалів різного кольору і фракцій підійде для будь-якого саду. Сипкі матеріали можна комбінувати як між собою, так і з тротуарною плиткою чи натуральним або штучним каменем.

Асфальт - недороге і просте в очищенні покриття, ідеально підходить для під'їзних автомобільних доріг і майданчиків.

Дерево, декінг (садовий паркет), спили дерев, старі шпали, подрібнена деревна кора або тирса. Дерево - універсальний матеріал, щоб влаштувати і садові доріжки, і сходи, і ґаночки, і містки. Деревина особливо природно виглядає поруч із водоймами та струмками. Доріжка з спилів дерев із засипаними деревною корою або тирсою проміжками, нагадає Вам про казку з дитинства. Подрібнена кора або тирса добре підходять для покриття дитячих майданчиків. Старі залізничні шпали, просочені гудроном, прослужать довго у якості вимощеного дворика або містків, сходинок і, звичайно, садові доріжки.

Трава. Стійкість до витоптування і високе приживання деяких рослин дозволяє висадити в саду махрову зелену стрічку-доріжку. Зрозуміло, що таке покриття не підійде для доріжок , що постійно використовуються, але зате незамінне як плавний перехід до навколишніх клумб і грядок.

Використовуючи можливість грунтопокривних рослин приживатися практично в будь-яких умовах, можна висадити їх як по кутах дорожнього покриття, так і в заглибинах між ланками покриття.

У вузькі щілини висівається трава або декоративні рослини - це робить садові доріжки природнішими і колоритнішими.

Комбінуючи матеріали різного кольору і фракцій, використовуючи незвичайне мощення, ми додамо неповторності та індивідуальності Вашому саду, урізноманітнимо його відповідно до загального стильового рішення ландшафту.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов