Комментарии к статье:
Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.
Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%
Розділ «Блог» 0 7786
Жоден сад не може обійтися без такого елементу благоустрою як садові доріжки, сходи і сходинки. Вони не лише з'єднують різні зони, але й ділять сад, формуючи тим самим його вигляд. Ми запропонуємо Вам оригінальний проект саду з цікавим малюнком доріжок.
І вузенькі стежки, і різні садові доріжки, і майданчики для ігор, і автомобільні в'їзди вимагають влаштування відповідної основи. Матеріал для неї визначається залежно від особливостей ґрунту і майбутнього навантаження: у деяких випадках буде досить шару піску, а в інших не обійтися без потужної піщано-гравійної або навіть бетонної подушки.
Щоб садові доріжки й стежки стали яскравим і цікавим елементом саду, важливо звернути увагу і на тип покриття.
Звивисті доріжки в пейзажному саду виглядатимуть натуральніше, якщо використати природні матеріали. Регулярному краще пасують прямі садові доріжки із штучних матеріалів. Ми використовуємо різні матеріали для виготовлення доріжок.
Натуральний камінь, сланець - найдовговічніше і красивіше дорожне покриття. Найчастіше використовується піщанник, вапняк, граніт, габро, базальт (тверді породи), мармур та ін. Садові доріжки і майданчики з натурального каменю виглядають дуже природно і відмінно поєднуються з іншими матеріалами й навколишньою рослинністю. Сланець - один із різновидів каменю, буває неправильної форми й прямокутної (оброблений).
Штучний камінь становить гідну конкуренцію природному. Камінь має правильні конфігурації, оскільки відливається і пресується у формах. У садовому будівництві цей камінь досить популярний, завдяки високим естетичним та експлуатаційним якостям, а також невисокій ціні.
Дорожна цегла (клінкерна цегла) застосовується для мощення близько чотирьох тисяч років, практично не маючи обмежень використання у садах будь-яких ландшафтних рішень. Правильна прямокутна форма і широка палітра кольорів дозволяють створювати мозаїчні візерунки, різними способами кладки.
Камінь-кругляк, галька і бруківка. Використання незакріпленого кругляка або гальки створить ілюзію морського пейзажу, а із втиснених у цементний розчин каменів можна викласти мозаїчні візерунки. Бруківка - дуже довговічний матеріал, ідеально підходить для мощення вигнутих доріжок, сходинок. Блоки бруківки можуть бути виготовлені з піщанику, граніту, штучного каменю (бетонні блоки, обсипані кам'яною крихтою).
Готова бетонна або тротуарна керамічна плитка різних розмірів, форм і кольорів має і досить добрі експлуатаційні властивості. Вона довговічна, міцна, морозостійка, підходить як для автомобільних під'їздів, так і для пішохідних доріжок.
Гравій, щебінь, пісок, цегельна, гранітна, мармурова крихта - матеріали прості у використанні і доступні за ціною. Цікаве за фактурою хрустке покриття з матеріалів різного кольору і фракцій підійде для будь-якого саду. Сипкі матеріали можна комбінувати як між собою, так і з тротуарною плиткою чи натуральним або штучним каменем.
Асфальт - недороге і просте в очищенні покриття, ідеально підходить для під'їзних автомобільних доріг і майданчиків.
Дерево, декінг (садовий паркет), спили дерев, старі шпали, подрібнена деревна кора або тирса. Дерево - універсальний матеріал, щоб влаштувати і садові доріжки, і сходи, і ґаночки, і містки. Деревина особливо природно виглядає поруч із водоймами та струмками. Доріжка з спилів дерев із засипаними деревною корою або тирсою проміжками, нагадає Вам про казку з дитинства. Подрібнена кора або тирса добре підходять для покриття дитячих майданчиків. Старі залізничні шпали, просочені гудроном, прослужать довго у якості вимощеного дворика або містків, сходинок і, звичайно, садові доріжки.
Трава. Стійкість до витоптування і високе приживання деяких рослин дозволяє висадити в саду махрову зелену стрічку-доріжку. Зрозуміло, що таке покриття не підійде для доріжок , що постійно використовуються, але зате незамінне як плавний перехід до навколишніх клумб і грядок.
Використовуючи можливість грунтопокривних рослин приживатися практично в будь-яких умовах, можна висадити їх як по кутах дорожнього покриття, так і в заглибинах між ланками покриття.
У вузькі щілини висівається трава або декоративні рослини - це робить садові доріжки природнішими і колоритнішими.
Комбінуючи матеріали різного кольору і фракцій, використовуючи незвичайне мощення, ми додамо неповторності та індивідуальності Вашому саду, урізноманітнимо його відповідно до загального стильового рішення ландшафту.
Комментарии к статье:
Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.
Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Завітайте до нас
в один із офісів за адресами: