• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Садові квіти

Розділ «Блог» 0 14079

Споконвіку люди прикрашали квітучими рослинами свої храми і палаци, використовували їх у ритуальних обрядах, на святкових церемоніях. Сучасні сади також не можуть обійтися без квіткового оформлення. Райдужні розсипи садових квітів біля входу в будинок, під його вікнами, вздовж стежинок, у затишних куточках саду - мрія, мабуть, кожного власника, нехай навіть маленької ділянки. Немає людей, чию душу не хвилювало б квіткове різнобарв’я.

Природа майстерно використовує всі можливі фарби й дивовижні форми для створення чудових садових квітів, а ми - ще й багаторічний досвід, знання і традиції світового садівництва для оформлення оригінальних клумб, квітників, рабаток, бордюрів і міксбордерів у Ваших садах.

Садові квіти як ефектний декоративний і композиційний засіб акцентують увагу на важливих елементах планування саду, а сезонні зміни квітників і розмаїтість форм рослин надають композиції динамічності.

Підбираючи види і сорти рослин, ми керуємося правилом безперервного цвітіння, звертаємо увагу на форму, колір і текстуру рослин і відповідно структурно грамотно розміщуємо їх.

Яскраві барви літа і пишне цвітіння до перших морозів збережуть на клумбах від "Антуражу" однорічні рослини. Гарне фактурне листя і квіти дворічних і багаторічних рослин оригінально доповнять тінисті ділянки саду. Особливе місце в оформленні займають цибулинні садові квіти: тюльпани, нарциси, крокуси, гіацинти, гладіолуси та ін. - вони широко використовуються при створенні змінних квітників.

Використовуючи садові квіти, що милують своєю чарівною красою з ранньої весни до пізньої осені, створюючи квіткові композиції різноманітних форм, ми потурбуємося як про сонячні ділянки саду, так і про тінисті затишні куточки.

Крокуючи в ногу з часом і дотримуючись модних тенденцій у садівництві, ми впевненою рукою майстра вплітаємо у вишукану красу квітників і клумб, не тільки садові квіти, а і плодові й овочеві культури, кочанні салати, різноманітні пряні трави, багаторічні рослини і чагарники. Ваш невеликий город додасть саду неповторності і стане родзинкою всієї ландшафтної композиції.

З радістю запропонуємо свій величезний досвід створення квіткового оформлення і міських територій: парки, сквери, вулиці, території торгових центрів і т. ін.

Подарувавши життя рослинам, не можна забувати, що вони вимагають постійного догляду і турботи. Щоб підтримувати красу й свіжість квітника потрібно докласти чимало зусиль і праці, часом це можуть зробити тільки фахівці.

Ми створимо для Вашого саду чудову квіткову симфонію!

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов