• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Штучні водойми

Штучні водойми

Розділ «Блог» 0 9126

Ось вже більше восьми років наша фірма виконує послуги в галузі ландшафтного дизайну. За цей проміжок часу ми виконали більше сотні проектів, з якими можна ознайомитися в спеціальному розділі Дивитись тут. На сьогоднішній день, на думку ландшафтних дизайнерів, навіть водне плессо вважається одним зі складових при оформленні території, такий же, як квіти та декоративні рослини.

Штучні водойми є чудовою окрасою садів, парків та інших ландшафтних територій, виступаючи в центрі композиції. Крім того, що декоративні водойми виконують естетичне призначення, вони створюють ще особливий мікроклімат, даруючи при цьому прохолоду і зволожуючи повітря.

Декоративні ставки здатні відобразити і підкреслити всі предмети, що знаходяться на ландшафтній території і надають їй непідробну чарівність.

Різновиди штучних водойм

Штучні ставки - це не просто прикраса саду, але і його справжня родзинка.

Декоративні водойми відмінно вписуються в ландшафт, об'єднуючи всі елементи композиції ділянки.

Але для чого б не призначалися штучні ставки, вони повинні органічно гармоніювати з навколишньою картиною. Абсолютно безглуздо буде виглядати в саду  виконаний у класичному стилі  водоспад або "гірський струмок". Тут буде доречніший басейн строгих класичних форм і композиція фонтанів.

Штучні водойми можна розділити на: декоративні та функціональні. До перших відносяться: ставок, струмок, каскади строгих геометричних форм або ж навпаки, плавно "вписані" в дизайн. До других можна віднести басейни або штучні ставки, які призначені для розведення риби.

Будівництво водойм

Будівництво водойм - це досить складний процес, що вимагає спеціальних професійних навичок. Такі етапи роботи як: створення проекту, вибір необхідного обладнання, земельні роботи, роботи по закладці і монтажу кабелів і трубопроводів, декорування, можуть виконати лише професіонали і знавці своєї справи.

Наприклад, тільки професіоналам відомо, що декоративні ставки необхідно розташовувати на південній, освітленій сонцем, стороні ділянки, а ось північну найкраще прикрасять каскади або струмки. Тільки професіонали можуть знати, на якій глибині повинні знаходитися декоративні водойми, так як при глибині менше 80 см вода зі ставка на зиму зливається. Крім того, штучні водойми вимагають особливої якості складу води, яке підтримується за допомогою спеціального обладнання і яке може підібрати лише фахівець.

Послуги надаються ландшафтно-архітектурним бюро "Антураж"

Ландшафтно-архітектурне бюро "Антураж", розташоване в Києві та Вінниці, займається будівництвом водоймищ будь-якої складності. Такі види робіт як: декоративні ставки, каскади, струмки, джерела, зариблення водойм та послуги з оформлення прилеглого ландшафту, із задоволенням виконають наші фахівці.

Безпека і функціональність - критерії , на яких будується робота ландшафтно-архітектурного бюро "Антураж"

Декоративні ставки від ландшафтно-архітектурного бюро "Антураж" абсолютно безпечні, оскільки будівництво ставків проводиться при дотриманні всіх необхідних норм і правил. Штучні водойми, створені нашими професіоналами, відрізняються екологічністю, естетичністю і функціональністю. І нехай  декоративні штучні ставки, створені фахівцями ландшафтно-архітектурного бюро "Антураж", стануть тихою гаванню для відпочинку від повсякденних буднів.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов