• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Штучні водойми і декоративні ставки.

Розділ «Блог» 160

Штучні водойми - це один з напрямків в ландшафтному дизайні, чим займається ландшафтно-архітектурне бюро Антураж. Ми краще за інших робимо декоративні ставки, фонтани, водоспади, які є окрасою міні-садів і парків, територій різних установ і приватних будинків, і які є нашою гордістю.

Водойми на будь-який смак

Ви любитель класики і віддаєте перевагу круглим ставків з водяними ліліями і лотосом? А може Ви прихильник авангардних поглядів і вам подобаються водойми оригінальних форм? А що Ви думаєте щодо плавно стікають в штучні ставки каскадних водоспадів? Нам підвладні будь-які фантазії клієнта, які ми здійснимо, так як багаторічний досвід в будівництві водойм різних стилів і розмірів дозволяє нам створювати досконалі твори мистецтва.

Вдалий проект - запорука успіху

Але для того, щоб створити справжній шедевр, при створенні проекту штучних ставків, боліт або водоспадів необхідно врахувати всі деталі. Ось чому ми приділяємо максимум часу візуалізації майбутнього проекту, щоб продемонструвати замовникові яким буде водойму після закінчення роботи, так як на даному етапі ще можливі зміни і доопрацювання. Будівництво ставків водойм вимагає ретельного підрахунку і навичок.

Ландшафтний дизайн з водоймою - набагато краще виглядає

Крім цього, особлива увага приділяється ландшафтному дизайну. Адже як буває: на перший погляд, гарний і цікавий ландшафт, а ось чогось йому не вистачає. В цьому випадку водойму внесе гармонію в пейзаж, "пожвавить" його і додасть своєрідний стиль.

УЛАШТУВАННЯ ДЕКОРАТИВНИХ ВОДОЙМ

Декоративна водойма на будь-якій ділянці 

Искусственный водоем

Будь-де: в тіні саду або в центрі рокария - декоративна водойма на будь-якій ділянці стає центром композиції пейзажу. Штучні струмки і водоспади додадуть затишку і відчуття гармонії навіть невеликій ділянці.

Що потрібно враховувати при будівництві штучних водойм?

Побудувати штучну водойма можна своїми руками на будь-якій ділянці, незалежно від його розміру та форми, але ще на етапі проектування необхідно врахувати такі чинники, як глибина залягання ґрунтових вод, особливості ґрунту, рельєф місцевості.

Тип грунту, характерний для Києва і Київської області

Основним параметром при будівництві штучних водойм, який враховується в першу чергу,є тип ґрунту. Для Києва і області характерний піщаний тип ґрунту і глинистих ґрунтів, схильних до зсувів і обвалів. В цьому випадку при проектуванні водойм необхідно відповідно вибирати професійні гідроізоляційні матеріали, а також вирішити питання щодо зміцнення грунту.

Професіонали - на допомогу

Від місцевості і рельєфу безпосередньо залежать розташування і дизайн водойми. І тут не обійтися без професійної допомоги. У разі нерівній місцевості, з ухилами і перепадами, необхідно вирішити питання, що стосується весняних талих вод. Декоративний бортик, що перешкоджає попаданню зовнішніх вод - відмінне естетичне рішення цього питання. А якщо штучний ставок має невелику глибину важливо продумати систему зливу води на зиму. Ландшафтно-архітектурне бюро "Антураж" має великий досвід у спорудженні штучних водойм будь-якої конфігурації. Будівництво ставків водойм вимагає часу і особливих професійних знань.

Будівництво водойм - технологія 

Фактори, що впливають на забруднення водойми

Необхідно пам'ятати, що штучні водойми, крім ефектного елемента пейзажу, ще й самостійний живий організм, так як у воді живуть рослини і мікроорганізми. Сонячне світло, дощ і інші зовнішні джерела забруднення впливають на ставок будь-яких розмірів і форм. Для того, щоб підтримувати прозорість води і чистоту, необхідний регулярний догляд.

Фільтри для очищення водойм

Ще під час проектування водойми необхідно передбачити систему фільтрації від "цвітіння води". При виборі фільтра необхідно враховувати розміри водойми відповідно рослинності і живих організмів риби. Для великих водойм рекомендується використання багатоступінчастої системи очищення, а для невеликих ставків досить скиммера або ставкового насоса.

Насоси для важких штучних водойм

Водоспади, струмки і фонтани є більш складними за конструкцією, ніж ставки, тому крім фільтра тут необхідний насос. Фонтанні насоси підбираються залежно від висоти, потужності фонтану і виду водяного струменя. Вони бувають: каскадні, типу "дзвін" і "гейзер". Крім фонтанного можна використовувати ставкової насос, відповідний для створення штучних струмків і невеликих водоспадів.

Правильно підібрані насосні системи та системи фільтрації зроблять штучне водоймище головною композицією вашого саду.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов