• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Сучасні тенденції в ландшафтному дизайні

Розділ «Блог» 392

З давніх-давен людина намагалася гармонізувати середовище свого існування за допомогою того, що сьогодні називається ландшафтним дизайном. Одним з перших великих проектів такого роду є знамениті сади Семіраміди, закладені ще на початку IX ст до н.е. Ландшафтний дизайн пережив справжній розквіт в епоху античності. Серед давньоримських патриціїв вважалося хорошим тоном облаштовувати в маєтках оригінальні і розкішні палацові сади. В середні віки сформувалися основні європейські стилі, які дійшли до наших днів - голландський бароко, французький класицизм, італійський стиль епохи Відродження і мн. ін. Всі вони склалися не тільки під впливом місцевих природних особливостей, а й були обумовлені національним менталітетом.

У зв'язку з цим, сучасна ситуація з розвитком ландшафтного дизайну не зазнала принципових змін. Так само, як століття тому, його тренди відображають національні особливості різних країн, актуальні світоглядні та філософські ідеї. Мабуть, головною відмінною рисою сучасності є демократичність стилістики, коли не існує обов'язкових до реалізації канонів. Іншими словами, житель України цілком може облаштувати на ділянці сад каменів і квітів, не побоюючись насмішок і незважаючи на віддаленість Японії. Говорячи в цілому, сучасні стилі ландшафтного дизайну є стилізацією старих напрямків, збагачені новими технологіями і звичайно ідеями.

Останні два десятиліття століття найбільш затребуваним є оформлення садів в романтичному, колоніальному, сільському та голландською стилях. Не менш динамічно розвиваються стилі модерн і хай-тек, а в наші дні дуже популярний екологічний сад. Найбільш частим є еклектичний дизайн - талановите поєднання стилів іноді призводить до вражаючих результатів. Модним трендом можна вважати і підкреслену натуральність садів, якої прагнуть досягти дизайнери. Наприклад, це може виражатися в достатку на ділянці злаків, польових і грунтопокривних рослин.

Современный ландшафтный дизайн. Тенденции в дизайне сада

Ще однією сучасною тенденцією ландшафтного дизайну є спроби імітації первозданної природи або атмосфери старого покинутого саду. Незважаючи на гадану простоту ідеї, її реалізація часом виливається в чималі витрати для замовника. Це пов'язано з тим, що відтворення лісової галявини або на узліссі культурні рослини використані бути не можуть, а привнесення в сад ефектних «дикоросів» пов'язане з чималими витратами.

Мабуть, «вічними» залишаться східні мотиви, настільки популярні в наших широтах. Сьогодні в японському стилі прийнято оформляти лише невелику ділянку саду, т.зв. приватну зону. Разом з тим, китайський стиль може пронизувати всю площу. Не менш популярні і середземноморські мотиви, перш за все італійські та мавританські. Нерідко для додання дизайну вишуканості, в садах встановлюють якісні копії скульптур часів античності і Ренесансу.

Таким чином, сучасний ландшафтний дизайн різноманітний і часто еклектичний. Відповідно, у дизайнерів майже завжди є можливість проявляти фантазію, змішувати стилі і реалізовувати на перший погляд екстравагантні рішення. Для замовника же найголовніше, щоб експерименти закінчувалися красиво і талановито.Щоб бути впевненим у результаті, краще звертатися за оформленням ділянки до визнаним професіоналам. Фахівці архітектурно-ландшафтного бюро «Антураж» не тільки володіють фантазією, талантом, а й мають за спиною не один десяток успішно виконаних робт. Це вагомий аргумент на користь того, щоб довірити оформлення саду нашим дизайнерам.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов