• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Сучасний ландшафтний дизайн

Сучасний ландшафтний дизайн

ландшафтний дизайн

Розділ «Блог» 0 149

Інтенсивний розвиток заміського будівництва спричинив за собою попит на озеленення території та ландшафтний дизайн, спрямований на формування краси і функціональності навколишнього середовища за допомогою природних компонентів.

Сучасний ландшафтний дизайн, здійснюваний за допомогою інноваційних технологій - це розробка і створення унікального природного комплексу, що утворює певну (більшу) зону території ділянки. Взаємозв'язок людини з природою дуже міцний, високий рівень здоров'я - одна з найважливіших людських потреб. Безперервне життя в мегаполісі сприяє поступовому накопиченню в організмі кожної людини різних ксенобіотиків (хімічних речовин, чужорідних організму).

струящаяся вода


Тому в даний час спостерігається активний сплеск заміського будівництва, благоустрою та озеленення території. Високоякісний, професійно виконаний ландшафтний дизайн дозволить повною мірою відчути подих живої природи, відновить запас внутрішньої енергії.

Пишна жива рослинність, струмлива вода, зелені огорожі та декоративні альтанки, архітектурні елементи і арки, увінчані в'юнкими ліанами - основні елементи ландшафтного дизайну, які в поєднанні один з одним створюють гармонійну і завершену картину цілісності і єдності навколишнього простору. 

Професійний ландшафтний дизайн немислимий без грамотного проектування, що забезпечує точність розрахунків з аналізу грунту і ретельної інженерної підготовки проекту.

Прийоми формування професійного ландшафтного дизайну на території безпосередньо залежать від існуючих на них природних компонентів. Кліматичні умови і рельєф місцевості грають при цьому важливу роль, формуючи комфортні умови відпочинку, а також вибір рослинності для озеленення при ландшафтному дизайні.

Від рельєфу місцевості залежить прийняття планувальних, інженерних і дизайнерсько - художніх рішень при здійсненні ландшафтного дизайну території. Саме тому ретельна оцінка всіх можливостей для зміни геоморфологічної основи - обов'язкова умова для правильного проектування ландшафтних робіт.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов