• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Улаштування водойм на дачній ділянці.

Розділ «Блог» 95

Будь-який сад стане прекраснішим, якщо на його ділянці облаштувати водойму. Як відомо вода притягує і заспокоює. Саме тому багато людей поспішають з вудками до річки або мріють провести відпустку на морі. В галасливих мегаполісах улюбленим місцем городян є фонтани або ставки.

Використовуючи сучасні будівельні матеріали і технології ландшафтного дизайну можна перетворити Вашу садову ділянку, а якщо створити на ньому водну гірку або фонтан, то цілком може вийти райський куточок для відпочинку всієї сім'ї.
 
Можна спорудити невеликий ставок або ж відтворити справжнє штучне озеро. Найважливіше правило при створенні водоймища це вибір правильного місця. Воно повинно добре прогріватися влітку, тому необхідно вибирати сонячні місця ділянки. Це дуже важливо, якщо у Вас є діти. Якщо спорудити ставок біля великих дерев, то вони візуально зменшать водойму і в період листопаду його буде постійно заспати листям.
 
Занурившись в цей творчий процес можна прикрасити сад ставком незвичайної геометричної форми. Якщо Ви плануєте розводити рибу, то глибина водойми повинна бути не менше 1,5 метрів. Звичайно ж, в зимовий період залишати рибу в саморобному ставку не можна.
 
Якщо ділянка дуже малий, але Вам все ж хочеться урізноманітнити свій сад то цілком можна влаштувати декоративний ставок. Для цих цілей підійде чаша або діжка, в які можна налити води і посадити водні рослини. Буде дуже екзотично, якщо помістити туди кілька золотих рибок.
 
Так само на дачній ділянці можна облаштувати басейн. Існують стаціонарні, розбірні і надувні басейни. Стаціонарний найчастіше виготовлений з бетону. Така споруда задоволення не з дешевих, за те прослужить він дуже довго. Установкою стаціонарного басейну повинні займатися фахівці.
 
Якщо у Вас немає можливості встановити великий стаціонарний басейн, то можна скористатися і надувним. Такі басейни - дешевих і дуже легко монтуються. Після того як Ви визначитеся з вибором басейну або водойми, можна приступити до озеленення доріжки, яка приведе Вас до водної гладі.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов