• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Вертикальне озеленення.

Вертикальне озеленення

Розділ «Блог» 0 6633

Змінити буденність на чудове витонченість природи допоможе вертикальне озеленення присадибної ділянки. Відтіняючи звичні клумби і газони, елегантне вертикальне озеленення пропонує альтернативу розміщення декоративних рослин уздовж стін і парканів, на арках і різних опорах.

Вертикальне озеленення приховує всі недоліки двору:

Перш за все, вертикальне озеленення представляє естетичний елемент, неймовірно перетворюючи навколишній простір. Комплексно або фрагментарно оформляючи ландшафтний дизайн ділянки, досить часто вимушено доводиться використовувати вертикальне озеленення з метою прикрити неестетичний елементи: паркани, господарські будівлі, гараж і т.д.

Вертикальне озелененняЖива стіна вертикального озеленення - кращий захист для будинку:

Крім того, вертикальне озеленення може мати і суто практичний характер. При підвищеній вологості грунту, на якому знаходиться будівля, навколо будинку організовують вертикальне озеленення з вологолюбних рослин, які в процесі своєї життєдіяльності поглинають надлишки вологи, осушуючи грунт, фундамент і стіни будівлі. А згодом, зелена сітка буде виступати в ролі природного гідроізоляції, оберігаючи стіни будинку від косих дощів, граду та інших природних явищ. Варто зауважити, що вертикальне озеленення також захищає будівлю від пилу і служить шумоізоляцією.

Рослини для вертикального озеленення:

У залежності від цілей і смакових уподобань господарів, рослини для вертикального озеленення використовують як однорічні, так і багаторічні, припустимо і їх різноманітне поєднання. Більш за все, у вертикальному озелененні використовують плющ, декоративний виноград і плетучі троянди. Асортимент ліан і ампельних рослин вельми широкий, але більшість з них завезені з тропіків, а тому вимагає до себе чималої уваги. Якщо ви користуєтеся послугами досвідченого професійного садівника, тоді дійсно краще віддати перевагу тропічним сортам ліановидних рослин, які є значно яскравішими і часто демонструють чудове цвітіння, зачаровуючи погляд будь-кого.

Озеленення участка. Вертикальне озеленення.За допомогою фахівців ландшафтно-архітектурного бюро «Антураж», завдяки вертикальному озелененню вдається створити оригінальний ландшафтний дизайн, який перетворює стандартний двір на витвір мистецтва, краєвид казкового саду, що вражає своєю красою не тільки гостей, а й самих господарів. Вдавшись до вертикального озеленення, старе засохле дерево раптом покривається сотнями запашних квітів, млява кам'яна стіна стає живою огорожею, непоказна лавка, накрита аркою зеленого плетіння, стає затишною альтанкою, де можна сховатися від усього світу, від усіх проблем.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов