• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Вкриваємо штамбові троянди на зиму

Розділ «Блог» 250

За легендою, першу штамбову троянду створив королівський садівник, щоб придворні дами в пишних кринолінах могли підійти до троянд, не нагинаючись, насолодитися її ароматом або зірвати квітку. У наш час особливість штамбових троянд в тому, що вони щеплені на зимостійкий шипшина. Ці троянди стійкі до суворих зим, і навіть можуть зацвісти на тиждень раніше за інших троянд у вашому саду.

Штамбові троянди - це штучно створені рослини, методом щеплення. Вони діляться по висоті штамба (від початку коренів до місця щеплення, без урахування крони), яка і визначає можливості їх використання в садівництві:

  • мініатюрні штамбові (0,40-0,45 м);
  • напівштамбові (0,7-0,8 м);
  • штамбові (0,9-1,1);
  • плакучі (каскадні троянди) 91,2-1,7 м).

На мініатюрні штамби прищеплюють почвопокривні троянди, на напівштамбові - сорт флорибунда, для штамбових використовують чайно-гібридні троянди. Плакучі, каскадні штамби отримують з плетистих або грунтопокривних троянд.

У будь-якому саду, завдяки своїй унікальності, штамбові троянда ставати центром уваги, і іншим садовим рослинам важко з нею змагатися. Власникам потрібно підтримувати її високий декоративний статус, робити відповідний догляд. Одна з дуже важливих заходів - захист рослин від зимових морозів. Для укриття троянд на зиму використовується повітряна, орна, пухка земля, якою їх присипають. Крони штамбових троянд перед зимою очищають від листя, вкорочують пагони і стягують шпагатом.

Від правильної підготовки і садового укриття залежить те, як троянда переживе зиму. Штамбові троянди акуратно пригинають до землі (в 2-3 прийоми), пришпилюють і вкривають тільки крону. Це необхідно зробити простежити перших невеликих нічних заморозків. Земля для підгортання повинна бути висотою не менше 15-20 см у вигляді конуса.

Правильний і своєчасний догляд за штабовимі трояндами - запорука того, що в наступному році вони будуть радувати їх власників рясним цвітінням.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов