• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Як вибрати ландшафтний дизайн?

Як вибрати ландшафтний дизайн

Розділ «Блог» 202

Наявність свого будинку і ділянки - безперечно дуже добре. Тільки все ми прагнемо до краси і затишку, і облаштування свого будинку швидше нагадує інстинкт, ніж можливість виділитися з натовпу. Адже в своїй рідній хаті дорога кожна гілочка, до болю знайома кожна стежина, а якщо вони створені власними зусиллями, то вдвічі дорожчі. 

Саме ландшафтний дизайн дає цілісність загальної картини і гармонійно поєднує всі елементи ділянки. Самотньо зростаючі дерева або занедбаний ставок навряд чи створять відчуття комфорту і не викличуть бажання милуватися, але якщо всі ці елементи з'єднати в одному стилі, надати форму, то це вже дизайн.

Ландшафтный дизайн

Сьогодні ландшафтне проектування досить розвинений напрям в сфері послуг, що надаються. У ландшафтно-архітектурному бюро «Антураж» можна замовити ландшафтний проект, який змусить заграти кожну грань вашої ділянки. Якщо Ваш особняк витриманий в строгому стилі, то Вам найбільш підійде французький стиль ландшафтного дизайну. Цей стиль відрізняється строгими лініями, правильними формами водойм, рівними алеями, чітким перетином ліній. Його так само називають регулярним стилем, в ньому присутня класична строгість і лаконічність.

У разі якщо Ваш особняк схожий на замок древніх царів або казковий будиночок, то дизайнери пропонують пейзажний стиль, його називають ще «англійським». Цьому стилю характерно збереження первозданної природи. Упор в цьому випадку робиться на оформлення вже існуючого ландшафту, вміло підкреслюються нерівності, старі дерева, зберігаються природні форми водойм, долин, підвищень. Умілі дизайнери доповнюють природне багатство своєю фантазією і оригінальність думки.

Не всі вміють зробити з самотньо зростаючих рослин пейзаж дивовижної краси, але завжди можна зателефонувати і замовити послугу в бюро «Антураж». Менеджер завжди дасть слушну пораду, можна подивитися і вибрати потрібний дизайн із запропонованих фото ландшафтних робіт. Але Ваш дизайн завжди буде ексклюзивним і буде відображати саме Ваш смак, характер, бачення краси і світу.

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов