• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Зимове вбрання Вашого саду

Розділ «Блог» 2035

З приходом зими зовнішній вигляд Вашого саду змінюється, набуває нових, незвичайних форм. Він наповнюється атмосферою казковості й таємничості. І хоча взимку, сад не настільки барвистий і яскравий як влітку, але завдяки сніговому покриву має особливу чарівність.

В цю пору року, найбільше уваги привертають до себе вічнозелені рослини. Вони як ніякі інші пожвавлюють сад, надаючи йому об'ємності і наповнюють кольором, так як різноманітність забарвлення хвої дуже велике: від яскраво -жовтого, сріблясто -блакитного до темно -зеленого. Колоновидні форми туй, ялівців і тисів створюють чіткі вертикальні акценти, що роблять сад більш цікавим і динамічним. При першому погляді на ялину або ялицю припорошену снігом виникає відчуття свята.

Дрібні деталі, непомітні в буяючому зеленню саду, стають неповторною окрасою в зимовий період. Погляд привертають витончені вигини гілок, колір і фактура кори дерев та кущів. Особливо красиві дерен білий і червоний, черемха Маака, плакучі форми верби, шовковиці, бука, берези, в'яза.

Додаткові фарби в зимовий пейзаж саду внесуть плоди таких рослин як горобина звичайна, барбарис Тунберга, аронія чорноплідна, шипшина, калина, глід, кизильник, обліпиха.

Освітлення в саду в зимовий період, грає важливу роль, дозволяючи насолодитися красою природи в темний час доби, наповнивши сад казковою атмосферою.

Грамотне планування ландшафту і правильний підбір рослин це запорука того що Ваш сад буде радувати око протягом всього року. Фахівці ландшафтно- архітектурного бюро Антураж допоможуть організувати простір вашого саду таким чином, що настрій свята та казки буде з Вами завжди.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов