• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Зимовий сад

Розділ «Блог» 0 3302

За вікном холодна морозна зима або дощем плаче осінь, а тут завжди панує літо з вічнозеленим буянням фарб і яскравими розсипами дивовижних квітів. Цей дивний куточок релаксації може з'явитися і Вашому будинку. Достатньо лише звернутися до нас і фахівці професійно облаштують зимовий сад.

Створювати зимовий сад бажано почати ще на етапі проектування будинку та ділянки. І тут без співробітництва кваліфікованих архітекторів, конструкторів з компетентними ландшафтними дизайнерами, що застосовують знання біології і агротехніки рослин на практиці, не обійтися.

В ідеалі під зимовий сад проектуються спеціальні приміщення з постійним мікрокліматом, максимальним бічним або верхнім природним освітленням. Організація простору зимових садів повинна бути дуже продуманою, а функціональне використання кожної ділянки ретельно сплановано.

Обмежені розміри приміщень вимагають грамотного розташування як рослинних посадок, так і малих архітектурних форм.

Секрет успішного зимового саду - правильний підбор рослин. Всі зелені жителі куточка за склом повинні вирізнятися однаковими вимогами до мікроклімату, ефектно гармоніювати з інтер'єром будинку і ландшафтним полотном на вулиці, а це вимагає знання загальноприйнятих законів і принципів побудови ландшафтних композицій. Групувати рослини бажано за їх декоративними ознаками - розмірами, формами і забарвленням листя і квітів, формою крони.

Чудернацькі стовбури високих тропічних або субтропічних рослин, цікаві форми і відтінки вічнозеленого листя, незвичайні для нашої смуги екзотичні квітучі рослини створять цікаві композиції, імітуючи природні ландшафти.

Зимовий сад оригінально доповнять водойми, які, окрім естетичної, виконують і практичну функцію - підтримують вологість у приміщенні.

При бажанні можна оселити тут птахів і запустити золотих рибок у водойму - зимовий сад оживе і наповниться дзвінким пташиним щебетом.

Подаруєте собі й своїм близьким казку - справжній зимовий сад! Він стане куточком добробуту, спокою і яскравим свідченням витонченого смаку господаря.

Комментарии к статье:

Комментариев пока нет, но Вы можете быть первыми.

Отправлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов