• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Архітектурний ландшафт - думка експерта

Архітектурний ландшафт

емоція сімейного благополуччя і затишку

Розділ «Думка експерта» 7186

При допомозі ландшафтного дизайну, була вирішена основна потреба власників - єднання навколишнього природного середовища, людської душевної теплоти, комунікабельності і готовності до радісного спілкування.

Центром композиції Саду послужив закритий фонтан, виконаний в сучасному стилі з елементами класицизму. Технологія реалізації фонтану була унікальною, розробленоа компанією «Антураж» виключно для побудови родинного обійстя Данильченко. Вона вирішувала завдання гідробезопасності, для маленьких членів сім'ї. Рулонний газон, викладений навколо фонтану єдиним зеленим покривалом, не передбачав розбиття на чіткі гравійні або кам'яні доріжки. Тут знайшли своє втілення природність і ергономічність. Діти особливо облюбували територію, прилеглу до фонтану, що дозволяє насолоджуватися активними і рухливими іграми в природному оточенні. Фонтанну зону завершує пергола, послужила опорою для жимолості приморській 'Sirotina'. Вибір цієї рослини був обумовлений довгим цвітінням і ніжним тонким ароматом. Пергола, що повторює частину кола гідроспоруди, розташована практично в рівень фонтану й надає цій частині Саду композиційне завершення, ненав'язливо вкриваючи двір з боку сусідської ділянки.

Спочатку було слово «Хочу». Бажання затишку, комфорту, відкритості і радісного пахощів передбачав початок проекту. Добудовувався будинок, і ділянка навколо будинку повинен був стати продовженням, доповненням сімейного вогнища і характерів господарів. І, найголовніше, робота повинна була бути виконана дуже швидко і злагоджено. Ескізна частина і будівельні роботи йшли в унісон.
Як зазначає Ольга Білоус, автор і творець проекту, був і є колосальний кредит довіри до студії ландшафтного дизайну "Антураж».

Регулярний прийом побудови насиченого Саду безперервного цвітіння використовує кільцеву схему. Особливе місце тут займає сімейне дерево - корейська ялиця 'Abies coreana' сформована у вигляді кулі, розташована солітерной, в передній частині двору. Безумовно, кожен член родини може знайти в саду своє улюблене дерево або місце для душі і комфортного проведення часу. Будь-то магнолія зірчаста 'Rosea', тис ягідний 'Fastigiata aurea', граб звичайний 'Carpinus betulus', сформований у вигляді конуса, їли сербські, ялиці одноколірні, сосни гірські, туя східна штамб і багато інших. Благородні, аристократичні рослини формують особливу чуттєве сприйняття ділянки родинного обійстя Данильченко.

Відсутність шор і стереотипного мислення власників садиби дозволили створити ландшафт за принципом спільного винятку і взаємного доповнення. Плавний кований мощений парковий міст при вході, вступає в антагонізм з геометрично витриманими контрастними формами підпірних стінок. Створюючи, таким чином, симбіоз сучасної класичної ландшафтної архітектури і природної природності каскадного водойми. Динаміку підкреслюють струмуюча вода і ефект сухого струмка, викладеного на дні з контрастних каменів. Такого роду елементи вперше були застосовані у Китаї та Японії. У римської та готичної архітектури паркові мости набували вигляду романтичних руїн, доповнених різьбленням, балюстрадами і скульптурами. Садиба сім'ї Данильченка відрізняється зваженої гармонією романтики і геометрії.

Невеликий природний схил ділянки терасові підпірні стінки й галявини з багаторічними почвопокровнимі декоративно-квітучими трав'янистими рослинами і деревними чагарниками. Геопластика ділянки садиби Данильченко та використання геометричних форм в ландшафтному дизайні дозволили візуально збільшити, площу, відведену під озеленення, розсунувши просторове сприйняття невеликого за сучасними мірками Саду біля будинку - 700 м. кв., Гармонійно підтримати відчуття розширюється перспективи відкритим парканом з натурального каменю та художньої кування.

Таким чином, застосовані ландшафтно-архітектурні рішення змогли розкрити природний потенціал ділянки, гармонійно об'єднавши затишок домівки й красу ландшафтного дизайну.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов