• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Газони

Розділ «Ландшафтні роботи» 10222

Завжди приємно відпочити на зеленій шовково-ніжній травичці під розлогим гіллям дерев.

Крім того, одна з головних прикрас будь-якого саду - доглянутий газон - поліпшує мікроклімат ділянки, підвищує вологість повітря і дає прохолоду спекотним днем, гасить вібрації та шуми.

Злакові трави газону мають іонізуючу та фітонцидну дію, вони успішно борються з безліччю бактерій, що перебувають у повітрі. Зелена трава знімає напругу з очей, заспокійливо діє на нервову систему людини.

Безперечно, газон відіграє важливу роль і в дизайні саду. Смарагдова оксамитова ковдра справляє враження спокою і відкритого простору, оптично розширює межі ділянки, надає загальній концепції закінченість і гармонію. Гарні галявини ефектно підкреслюють барвисту пишноту квітів, декоративних чагарників і дерев. На їхньому тлі гармонійно виділяються різні доріжки й площадки.

Маленький газон у центрі невеликої ділянки візуально збільшить його розмір, довга й вузька ділянка видасться ширшою, якщо газон буде ширшим у напрямку до далекої частини саду, трапецієподібний газон з вузькою стороною в далекій частині саду візуально видовжить коротку і широку ділянку і т. ін.

маленький газон в центрі невеликої ділянки візуально збільшує його розмір на тлі газону гармонійно виділяються доріжки і майданчики газон - зелена прикраса території трав'янисте покриття - найважливіший декоративний елемент будь-якої ділянки смарагдові тераси
садово-парковий газон мальовнича галявина з низькорослих трав доглянутий газон трава ефектно підкреслює барвисту пишність квітів партерний газон
зелений фон для рослин газон - візитна картка садиби оксамитовий газон з ранньої весни до пізньої осені транспортування рулонного газону укладка «зеленого килима»
роботи з влаштування рулонного газону газон після покосу трава в плодовому саду газон, створений шляхом посіву насіння азонне покриття додає загальній концепції закінченість

Замовити ландшафтний газон

Призначення газону диктує вибір його форми й типу.

Партерний (англійський) газон - газон найвищої якості, використовується винятково з декоративною метою. Створення таких газонів - досить трудомісткий процес, що вимагає спеціальних підготовчих робіт. Для партерного газону виділяється найкраща і сонячна ділянка саду, використовуються найякісніші злакові трави, що повільно розростаються і мають дрібне ніжне листя. Партерні газони потребують частого й низького скошування.

Спортивний газон використовується при оформленні дитячих і спортивних майданчиків, відрізняється високим ступенем стійкості до витоптування і швидким відновленням. Такі газони також вимагають майже щоденного догляду і спеціальних сумішей трав, здатних легко переносити великі навантаження.

Звичайний (садово-парковий) газон - найчастіше використовується при оформленні приватних садових ділянок. Травосуміші, що здатні швидко відновлюватися при витоптуванні, дозволяють газонам витримувати помірні навантаження. На такому газоні можна поставити садові меблі та влаштувати пікнік, пограти в різні ігри і просто позасмагати.

Мавританський газон - яскраві мальовничі галявини з низькорослих трав і квітуючих ціле літо польових квітів. Мавританські газони часто створюють у місцях, наближених до природного ландшафту. Газони засіваються однорічними і багаторічними травами з різними термінами цвітіння.

Для кожної садової ділянки ми індивідуально підбираємо високоякісні травосуміші.

Щоб газон з ранньої весни і до пізньої осені чарував погляд смарагдовим оксамитом, довірте всі операції з влаштування і догляду за ним професіоналам. Ми створюємо газони, як посівом насіння, так і методом укладання готового рулонного газону.

Постелити зелений шовковистий килим у саду? Тепер це можливо! Ми перші в місті почали використовувати сучасну технологію настилання дворічної дернини в рулонах. Вам не доведеться чекати перших сходів рослин, а можна буде відразу милуватися вже цілком зрілим газоном.

Поняття "сезонність" абсолютно не впливає на укладання такого газону, йому не страшні шкідники і бур'яни, що загрожують молодим посівам. Не вимагаючи ретельного розпушення ґрунту, дернина добре себе почуває на будь-якій ділянці. Уже через кілька тижнів газон може витримувати повноцінні навантаження. Наші замовники відразу гідно оцінили ці переваги, тому рулонні газони користуються великою популярністю.

Особливу увагу ми приділяємо питанням догляду за газонами: стрижка, аерація, полив, підсів і підживлення рослин і т. ін. проводяться у відповідності зі спеціальними календарями.

Скористайтеся шансом створити свій зелений острів гарного настрою!

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов