• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Озеленення

Розділ «Ландшафтні роботи» 16229


Гарний доглянутий сад подарує Вам масу приємних вражень, у будь-яку пору року він радуватиме своєю особливою красою. Якщо, звичайно, його влаштуванню Ви приділили належну увагу. Цього можливо досягнути комплексом робіт, які мають назву - озеленення. Ми запропонуємо цікаве ідейне і композиційне рішення садової ділянки і професійно втілимо його в життя.

Ретельно підбираючи форми і найбільш контрастні відтінки кольорів рослинності, ми створюємо сади, які й узимку виглядають ефектно.

Озеленення - чорною сосною, блакитними колючими ялинами, кущами туї золотавої, підстриженними у вигляді куль, кущами самшиту доповнять і прикрасять багато пейзажних композицій.

Посадка рослин - дуже відповідальний момент благоустрою ділянки, коли виконується озеленення. Тільки професійні знання і вміння фахівців допоможуть перетворити його у квітучий оазис, що милує око і викликає захоплення. Від правильної посадки дерев і чагарників залежить їх приживання і подальше існування. Чітке дотримання технологій, плюс врахування індивідуальних екологічних вимог кожного виду рослини - ось алгоритм нашої роботи. Тут важливо не випустити з уваги темпи росту і потенційні розміри сусідніх рослин, інакше незабаром постане питання про їх пересадження через диспропорцію. Порушення правил посадки може призвести до загибелі рослин, навіть якщо вони спочатку, здавалося б, прижилися. Словом, існує безліч агротехнічних тонкощів, які знають і використовують, коли виконують озеленення, нащі ландшафтники.

Сучасна технологія посадки крупномірних дерев дозволяє за один сезон перетворити ділянку в дорослий сад. Вам не доведеться чекати 7-10 років, поки молоді саджанці перетворяться в дерева з розлогою кроною, ми здійснюємо посадку дорослих дерев висотою від 3 до 12 м і більше. Наші знання і великий досвід літньої та зимової посадки декоративних дерев гарантують приживання рослин будь-яких розмірів. Асортимент пропонованих крупномірів нараховує десятки видів хвойних і листяних порід.

Вибір рослин-крупномірів у розсадниках здійснюють досвідчені фахівці, враховуючи індивідуальні особливості ділянки і біологічні характеристики рослин. Після висаджування дерев, з початком сезону вегетації, ми проводимо цілий комплекс заходів, спрямованих на зняття стресу і швидкого відновлення кореневої системи дерева.

Створюючи рослинні композиції, ми враховуємо динаміку розвитку рослин, їх довговічність, щільність стояння, морозостійкість, вимогливість до ґрунту і т. ін. Специфіка розміщення декоративних дерев і чагарників на ділянці продиктована законами ландшафтної архітектури.

Групові посадки - найпоширеніший прийом ландшафтної архітектури, коли виконується озеленення, що використовується для створення зеленого фону, заповнення відкритого простору, декорування оголених стовбурів і гілля рослин, що підросли.

Групи дерев (3-7 рослин), крім самостійного декоративного навантаження, служать фоном для солітерів, обрамленням газону, маскують непривабливі куточки саду (господарські будівлі, огорожі).

Для групових посадок ми підбираємо дерева, враховуючи їх розміри, форму крони, декоративність листя, цвітіння і поєднання різних рослин.

Групи посадок можуть бути різної щільності та складатися з рослин одного виду або поєднаних за термінами цвітіння і умовам зростання.

Головна особливість оформлення групових посадок - природність із її природною плавністю ліній і меж. Групові посадки рослин доречні на газонах, біля фасадів будинків, у складі міксбордерів і т. ін.

Солітери - одиночні дерева або чагарники, посаджені окремо від масиву або групи і мають у ландшафтному дизайні самостійне декоративне значення. Для більшого ефекту при солітерних посадках краще використовувати дорослі рослини, що вирізняються гарним зовнішнім виглядом (потужна крона, барвисте цвітіння, рясне плодоносіння, рівний стовбур).

При створенні поодиноких посадок часто використовуються вічнозелені хвойні рослини (кедр сибірський, сосна, ялина звичайна і ялина блакитна, туї), рослини з гарним листям (дуб, каштан кінський, клен гостролистий, липа серцелистна, верба плакуча, береза, абрикос, декоративні форми яблунь), великі багаторічні трав'янисті рослини (півонії, жоржини, канни) і однолітні (рицини, амарант), штамбові дерева і чагарники (яблуня, вишня, верба, троянди, бузок, черемшина, обліпиха).

Солітери чудово виглядають на підстрижених газонах, допомагаючи внести розмаїття, привернути увагу до певної ділянки.

Штамбова форма рослин формується шляхом обрізки крони, введенням спеціальних щеплень і т. ін. У невеликих штамбових дерев чітко виділяється стовбур, крона може бути різної форми (куляста, кубічна, зонтична). Важко підібрати щось більш вдале, ніж декоративні штамбові форми для оформлення парадних зон ділянки в класичному стилі. Алеї з посадок штамбових рослин виглядають особливо цікаво на присадибних ділянках.

Одиночні (солитерні) посадки штамбових красиво квітуючих рослин ідеально підходять для невеликих ділянок. Штамбові яблуні, вишні, ягідні чагарники, уміло використані в ландшафтних композиціях, свідчать про високу якість озеленення ділянки.

Не менш цікаві в ландшафтному оформленні ділянки й з посадки - живоплоти і алеї.

Живоплоти (средньорослі, низькі, бордюрні) - густі лінійні посадки чагарників або дерев в один або два ряди. Залежно від призначення огорож використовуються різні рослини: туя, дерен, барбарис, кизильники, шипшина, ялина звичайна, акація жовта, обліпиха та ін. За допомогою регулярної стрижки можна додати огорожі бажаної форми. Як найпоширеніший вид ландшафтного дизайну і озеленення вулиць, площ, приватних садиб, живоплоти виконують не лише функцію огорожі окремих ділянок, але й захищають їх від пилу, кіптяви, диму, снігу. Низька жива огорожа (бордюр) використовується для виділення візерунків у квітниках, розмежування партерної частини парків.

Алеї обрамляють різні дороги. Обов'язкова умова будь-якої алеї - направляти погляд людини вперед. Алея неодмінно повинна кудись вести (до будинку, альтанки), підкреслюючи і підсилюючи перспективу.Існують різні групи алей:

  • за призначенням - головні, другорядні, прогулянкові, під'їзні;
  • за будовою - симетричні й асиметричні;
  • за структурою - прості й складні;
  • за ярусністю - одно-, дво- або триярусні;
  • за типом - відкриті й закриті.

Використовуючи різні прийоми, вміло підбираючи асортимент дерев, ми створюємо алейні посадки на територіях різних розмірів.

Вертикальне озеленення покликане виділити вхід у яку-небудь нову зону або декорувати і замаскувати непривабливі будівлі, затримати пил і понизити рівень шуму, захистити ніжніші рослини від негоди. Оригінальним рішенням при влаштуванні вертикального саду є перголи, повиті різними рослинами (дівочий виноград, виноград плодоносний, клематиси, жимолость, ожина, лимонник, актинідія, троянди, однолітні ліани та ін.). Часто рослини, що в’ються використовуються для декорування підпірних стінок, зміцнення незаростаючих схилів ярів.

Великий досвід роботи і творчий потенціал дозволяють нам грамотно компонувати різні види й сорти рослин, створюючи сади, що тонко відображають Ваш внутрішній світ і душевні прагнення, уявлення про красу і гармонію.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов