• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Проектування

Розділ «Ландшафтні роботи» 16431

Будь-які ландшафтні роботи на Вашій ділянці починаються із складання проекту. Влаштування саду - трудомістка і дуже кропітка робота, що вимагає гармонійного і грамотного поєднання елементів географії, історії, мистецтвознавства, дизайну та архітектури і т.д.

Проекти розробляються індивідуально для кожної ділянки з урахуванням побажань замовника, творчого погляду фахівця, природних ландшафтних компонентів, архітектурних, планувальних та інженерних рішень, рослинності та грунту.

Процес ландшафтного проектування займає багато часу, тому рекомендуємо Вам оформляти замовлення восени. Тоді вже до весняного сезону будуть закінчені всі підготовчі роботи, і можна буде почати благоустрій та озеленення саду.

Ландшафтне проектування - досить складна і тривала за часом робота, що складається з декількох етапів.

Передпроектний етап. Наші фахівці виїжджають до Вас для проведення ландшафтного аналізу проектованої ділянки і навколишньої території, точних вимірів ділянки та складання плану всіх існуючих і передбачуваних будівель, оцінки стану грунту, рельєфу, рослинності, мікроклімату, гідрологічного режиму. При необхідності проводиться геодезична зйомка ділянки, подеревной зйомка насаджень, таксаційна зйомка.

На підставі цих робіт і з урахуванням побажань замовника складається технічне завдання, де вказуються етапи проектування, всі передбачувані елементи ландшафтного дизайну ділянки. У процесі проектування і будівництва може виникнути необхідність доповнення, уточнення або внесення змін в проектне завдання, які ми в обов'язковому порядку погоджуємо з замовником.

Після затвердження завдання на ландшафтне проектування розробляється комплекс проектної документації, що включає:

Опорний план. Складається на підставі ретельного обстеження території. Тут вказується вся рослинність ділянки, орієнтація по сторонах світу, експлікація споруд, умовні позначення, техніко-економічні показники.

Генеральный план. Ландшафтное проектирование.

Ситуаційний план. Дає уявлення про стан об'єкта, що проектується в ландшафтно-планувальної системи. Тут вказуються всі наявні та плановані споруди, наносяться ділянки прилеглої місцевості, розташування центральних комунікацій, низько висять проводів.

Генеральний план - основа технічного проекту з нанесенням споруд, дорожньо-тропіночной мережі, водойм, газонів і квітників, деревно-чагарникових груп, пристрої зовнішнього освітлення, елементів малих архітектурних форм. Ми пропонуємо увазі замовників кілька форескізов ділянки. Яскраві тривимірні зображення, виконані акварельними фарбами, складуть уявлення про майбутнє сад, його окремих фрагментах.

Дендрологічний план показує зберігаються і проектовані рослинні композиції, розміщення деревно-чагарникових груп, окремих дерев, групових і алейних посадок, живоплотів, квітників і т.д. В асортиментній відомості вказується використовувана рослинність, види, сорти і кількість рослин.

Дендрологический план

Проект вертикального планування (при необхідності) - виконаний в червоних горизонталях план з показом мережі водостоків, може включати картограми земляних робіт і план дорожніх покриттів.

Кошториси. Складаються на виконання окремих видів робіт і зведений кошторис на весь проект.
Пояснювальна записка - докладний перелік вишукувань, проектної документації, споруд і комунікацій, включає характеристику природних та екологічних умов, рекомендації щодо поліпшення складу грунтів, режиму грунтових вод і т.д. У пояснювальній записці обгрунтовуються і деталізуються проектні рішення, наводяться техніко-економічні показники необхідні для правильного ландшафтного проектування.

При необхідності можуть розроблятися креслення окремих елементів планування, дренажу та водовідведення, систем освітлення та поливу.

Після остаточного затвердження генерального проекту укладається договір на проведення робіт з озеленення та благоустрою території.

Всі роботи виконуються з дотриманням всіх діючими СНиП, санітарних норм у галузі благоустрою та озеленення.

Ландшафтне проектування - це творчість гармонійного облаштування ландшафту за допомогою переважно природних елементів (рельєфу, грунту, каменю, води, рослинності). Важливим етапом ландшафтного проектування дизайну ділянки є функціональне зонування території. Використовуючи закони композиції і засоби організації простору, дизайнер ділить сад на окремі ділянки, чітко визначаючи їх призначення. Зонування визначає розміщення різних елементів саду (парадна зона, майданчики для ігор і відпочинку, декоративний город, господарська зона та ін), газонів, клумб і квітників, водойм, декоративних дерев та кущів і т.д.

Завантажити

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов