• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Системи поливу

Розділ «Ландшафтні роботи» 4987

Турбота про постійний полив Вашого саду перестане бути обтяжливою, якщо Ви звернетеся до наших фахівців. Ідеальний варіант, звичайно, якщо зробити це ще на етапі будівництва будинку, тоді самий час вибрати і системи поливу.

Напівавтоматичні системи поливу - найпростіше і недороге рішення. Вмикання, вимикання і керування системою здійснюється вручну. Підключаючи послідовно до конекторів короткий шланг, Ви поливаєте всі частини саду. У момент відключення шланга вмонтований аквастоп відключає подачу води. Така система ефективно працює навіть за найнижчого тиску води.

Керування автоматичною системою поливу здійснюється за рахунок програмування. Ви можете задати параметри зрошення ділянки: дату і годину поливу, тривалість і сектори поливу. Датчик вологості блокує систему під час або після дощу, при надлишковій вологості ґрунту або при сильному вітрі.

Розбризкувачі підбираються відповідно до типу зрошуваної ділянки, його площі та ґрунту, залежно від тиску в системі водопостачання. Розбризкувачі -форсунки з'являються тільки під час поливу, зрошуючи ґрунт у радіусі від 2 до 10м. Крім форсунок використовуються мікрокрапельні системи поливу і шланги, що сочаться.

Якщо на ділянці вже встановлена напівавтоматична система поливу, ми можемо запропонувати доповнити її необхідною автоматикою, і тоді процес поливу стане комфортнішим. Звичайно, система-автомат здійснює полив якісніше. Тепер, збираючись у відпустку, можна не турбуватися про рослини - вони будуть у надійних "руках".

Ми встановлюємо високоякісні системи поливу провідних закордонних виробників, тому можемо гарантувати їхню безперебійну роботу протягом багатьох років, адже термін служби і зношування комплектуючих таких систем досягає кількох десятків років.

Встановивши систему поливу, Ви завжди милуватиметеся зеленим і свіжим садом, радітимете буянню рослин і насолоджуватиметеся красою і дивним ароматом яскравих квітів.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов