• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

ландшафтный дизайн створення

Створення дизайну

Розділ «Ландшафтні роботи» 6624

Людина - частина природи. Тому так природно і легко він відчуває себе в зіткненні з природою - в Саду власного будинку в оточенні гармонійного ландшафтного дизайну.
Будинок, в якому ти живеш. Свій двір з брукованими доріжками і тихий сад з штучною водоймою. Що це? Будівля в кілька поверхів із сімейними фото на камінній полиці? Місце, де можна сховатися від усього і стати собою, справжнім? Вигідні інвестиції в ландшафтний дизайн? Тіниста альтанка поруч з альпінарієм або тераса для задушевних розмов під ароматний чай?

Для кожного будинок з підстрижених газонів - це мрія, реалізація своїх бажань і прагнень. Сучасний будинок складно уявити без доглянутого газону, вимощених доріжок. Комусь може подобатися чітка геометрія ліній ландшафтного дизайну. А хтось віддасть перевагу створити, на перший погляд, зарослий луг з зеленого газону, який насправді продуманий і сформований так, щоб підкреслити природний ландшафт і прикрашати цвітінням «від тепла до тепла».

Для когось відпочинок та ландшафтний дизайн можуть асоціюватися з банальним городом. А хтось хоче бачити кожен день свій маленький Петергоф або Софіївку з химерними штучними водоймами, альпінаріями, брукованими доріжками й вигадливо влаштованими газонами. Щоб свою мрію зробити реальністю, дуже важливо знайти потрібне ландшафтно-архітектурне рішення для втілення. А що бажаєте ви?

Краса ландшафтного дизайнуКраса. Кожен розуміє красу по-своєму. Головне, знайти саме вашу красу. У якій вам буде затишно і радісно попустувати на ідеальному газоні. І вона не набридне вам через рік-два. І буде відображати не течії моди і технологій, а ваші внутрішні потреби втілилися в чудовому ландшафтному дизайні.

Відпочинок і релакс. Навколишнє Природа ландшафтного дизайну створеного професіоналами бюро "Антураж", в наш час нескінченної поспіху і повсюдної урбанізації, як ніщо інше допоможе відновити сили і душевний спокій. Досвідчений ландшафтний архітектор і дизайнер, розуміючи «терапевтичну» функцію Саду, запропонує вам таку форму і наповнення, які будуть сприяти можливості розслабитися у штучного водоймища, скинути непотрібний вантаж емоційного дня у альпінарію і відновити втрачену рівновагу пройшовшись по мощення доріжках і гладкому газону укритому річної росою.

Комфортність і користь. Майданчик для дітей на м'якому зеленому газоні, альтанка для батьків у штучного водоймища - ландшафтно-архітектурне зонування, що забезпечує відпочинок і інтерес кожного члена сім'ї; захист від цікавих очей, суєти і шуму вулиці; лікарські або городні рослини на ділянці; освітленість у вечірній час. Перераховувати можна довго. Тим більше, що кожен Сад, створений професіоналами бюро "Антураж", несе для свого власника власний набір зручних і корисних елементів ландшафтного дизайну.

Стиль та престиж ландшафтного дизайнуСтиль і престиж. Ділянка і будинок, виконані в одному ландшафтно-архітектурному рішенні, створюють відчуття гармонії і завершеності. Ландшафтний дизайн можна спроектувати, як продовження архітектурної ідеї та інтер'єру вашого будинку. У такому комплекті ви гарантовано вб'є ваших друзів і близьких новим будинком і гармонійним ландшафтним дизайном. А якщо ваш будинок - вигідна інвестиція, то підвищення вартості, за рахунок комплексного ландшафтно-архітектурного рішення будинку і ділянки, ви сприйміть як продуманий, але від того не менш приємний бонус.

Це лише частина задоволень, які може подарувати вам ландшафтно-архітектурне бюро "Антураж" навколо вашого будинку. Ви можете почати створювати ландшафтний дизайн вашої ділянки вже зараз. Навіть, якщо у вас ще немає ділянки і будинку. Мріяти ж ніхто не забороняє!

І чим реальніше будуть ваші мрії, тим швидше вони втіляться в ідеальному ландшафтному дизайні - щедрість Природи і Всесвіту нескінченні!

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов