• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Водоймища

Розділ «Ландшафтні роботи» 15936

Мелодійне дзюрчання струмка, гучні каскади водоспадів, веселі бризки фонтанів або тихий замріяний ставочок з рибками і, немов восковим, лататтям - все це може прикрасити Ваш чудовий сад. Ми професійно спроектуємо й втілимо в життя водойми, які гармонійно впишуться у будь-який архітектурно-ландшафтний ансамбль.

Прикрашені водяними і вологолюбними рослинами (ірис, латаття, стрілолист, астильба, купальниця, язичник, верби, хвойні та ін.), вони стануть затишним куточком для відпочинку і релаксації і, звичайно, гордістю господаря.

Грамотно демонструючи красу води, використовуючи її здатність відбивати багато світла, можна оптично збільшити простір. Правильний вибір розмірів і типу водойми, вдале розташування на ділянці, цікаве оформлення декоративними рослинами допоможуть підкреслити всі переваги ландшафту.

Відкритий басейн водойму з витонченим містком підготовлений ступінчастий котлован для водойми процес спорудження водойми піднятий фонтан
штучний струмок сухий струмок водний каскад водні сходинки »водоспаду природний водоймище - прекрасне доповнення альпійської гірки
сухий струмок, «впадає» в невеликий ставок закритий фонтан декоративна водойма з каскадами ставок з рибами декоративний і функціональний водойму

Замовити ландшафтне водоймище

Великий досвід роботи і застосування знань багатьох природних і технологічних тонкощів дозволяють нам створювати водойми різних видів і стилів. У нашому портфоліо представлений широкий спектр робіт: від штучних водойм вільних обрисів, що імітують природні ставки, до оригінальних водних композицій у стилі high-tech з використанням хромованих конструкцій, матеріалів з нержавіючої сталі, скла, каменю.

Ставки. Формальний ставок - водойма з правильними геометричними обрисами (прямокутник, квадрат, овал, коло та ін.) часто стає акцентом садової композиції. Якщо дозволяє площа, то в нього можна запустити рибок і висадити латаття або інші водяні рослини.

Ставок вільних обрисів, як правило, це водойми, які є складовою частиною інших садових споруд (альпінарію, водоспаду, каскаду та ін.). Природні обриси водойми, з висадженими по лінії берега вологолюбними рослинами, покликані максимально імітувати природний ставок.

Невелика площа ділянки не стане перешкодою для влаштування штучної водойми. Ми створюємо міні-ставки і міні-басейни (діаметром 0,5-1,2 м) з однією або кількома водяними рослинами. При бажанні можна запустити сюди кілька рибок.

Штучні струмки, декоровані різними природними матеріалами (каміння, ґрунт, гравій, рослинність) під природні струмки не вимагають багато місця для розміщення і підходять для найменших садків. Струмки чудово виглядають на окремих рівнях ділянки, але особливо ефектно - на схилах. Як елемент альпінаріїв, вони органічно вписуються в будь-яку композицію й поєднуються з усіма видами водойм.

Каскади утворюються з кількох окремих невеликих водойм, розташованих на різних рівнях. Вода, що мелодійно переливається з верхньої водойми в нижню, нагадує про вічний рух життя. Оптимальний варіант для влаштування каскадів - природний схил ділянки.

Водоспади через постійно падаючу воду, що створює заглибини в місцях падіння і викликає постійну вібрацію всієї конструкції, можуть влаштовуватися не у всіх водоймах. Але якщо Вам пощастило прикрасити свій сад таким дивом, то на берегах і скелястих виступах просто необхідно висадити гарні альпійські та гірські рослини. Тоді у Вашому саду заграє всіма звуками справжній гірський водоспад.

Фонтани. Веселі бризки фонтанів повертають нас у дитинство, змушуючи по-дитячому невимушено й відкрито радіти блискучим струменям води. Різноманітні стильові рішення фонтанів дозволяють ефектно доповнювати концепцію ландшафтної композиції. Сучасний ринок представлений готовими стаціонарними і занурюваними фонтанами досить простими у використанні і не потребуючими особливого догляду.

З технічної точки зору штучні водойми - складні гідротехнічні спорудження, що вимагають професійного підходу і спеціальних знань.

Тому їх проектування і облаштування потрібно доручати досвідченим фахівцям.

Водойми створюються на основі ретельних розрахунків технологічної схеми, визначаємо будівельні технології, розробляємо систему автоматизації.

Вибір необхідної біологічної та механічної фільтраційної системи, насосного устаткування, системи підсвічування водойм, підбір водяних і прибережних рослин для декорування - з усіма цими завданнями успішно справляються наші фахівці.

Сучасний ринок пропонує для влаштування чаш водойм два типи матеріалів - це готова пластикова форма різних розмірів і обрисів і гнучкий ізолюючий матеріал (плівка). Гнучкі ізолюючі матеріали виключають необхідність бетонування дна і стінок водойми. Ми використовуємо гідроізоляційну бутилкаучукову плівку фірми Fіrestone EPDM Pond Lіner (США). Вона спеціально розроблена для зрошувальних водойм і каналів, пожежних резервуарів, штучних водоймищ, рибних господарств, басейнів, декоративних і садових ставків і забезпечує надійну і довговічну гідроізоляцію як бетонованих, так і ґрунтових водних резервуарів.

Використання сучасних технологій, высокоякісного обладнання, матеріалів та аксесуарів відомих виробників, дозволяют максимально швидко облаштовувати водойми, покращувати якість обслуговування і зберігати саму воду в них завжди чистою та прозорою.

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов