• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

14 сортів магнолії, які варті вашої уваги!

Розділ «Новини» 2992

14 видів магнолії, які варті вашої уваги!


До нашого садового центру прибули цікаві новинки магнолій і сьогодні ми розповімо вам трішки про кожен вид цієї красуні.

 

Магнолія ‘Vulcan’ - це дивовижний гібрид магнолії, вирощений у Новій Зеландії Феліксом Журі (Felix Jury) в 1990 році.
‘Vulcan’ є результатом схрещення магнолії ‘Lanarth’ та магнолії ‘Liliiflora’. Завдяки першій він має великі квіти насиченого пурпурного кольору, які ззовні більш насичені, аніж зсередини. Друга подарувала йому вузькі пелюстки і бутони, а також пізніше цвітіння, яке допомагає квітам уникнути пізніх весняних заморозків. Ця розкішна красуня має надзвичайний аромат, схожий за запахом до свіжозібраного чорного чаю із яскравою ноткою цитрусів.
Зрілі дерева і чагарники добре округлюються і в центрально-європейських умовах виростають 3-4 м заввишки.

 

Магнолія ‘Black Tulip’ – одна із найтемніших пурпурових красунь. Це гібрид виведений у Новій Зеландії, в результаті схрещування магнолії ‘Vulcan’ та магнолії ‘ Iolante’.
‘Black Tulip’ це елегантний чагарник, або невеличке дерево висотою 5-6 метрів, та 2-3 шириною. Пишні, великі квіти мають келихоподібну форму а розміром можуть досягати 15 см. Ви тільки уявіть собі, цю красуню у своєму саду, вона неодмінно стане розкішною прикрасою, та яскравим центром вашої ландшафтної композиції.
Квітнути розпочинає рослина ще до появи листя в квітні-травні. Квітка має насичений темний колір з сильно текстурованими пелюстками, а форма їх зберігається під час всього періоду цвітіння.

 

Магнолія ‘Soulangeana’ - це 2-4-метровий чагарник, або 6-8-метрове дерево з пухкою кроною. Листя овальні, загострені з двох сторін, довжиною 13-22 см, матово-зелені, гладкі зверху. Квітки чашоподібні, діаметром 8-25 см, зовні їх забарвлення буває різним, рожевим, червоним, ніжно фіолетовим або білим з рожевими смугами, всередині зазвичай білого кольору.

 

Магнолія Soulangeana ‘Heaven Scent’ – гібрид магнолії Лілієквіткової та магнолії Ветч. Цей сорт має середні за розміром та келихоподібні за формою квіти, пелюстки якої, ззовні ніжно-рожеві, а зсередини майже білі. Магнолія Heaven Scent володіє ніжним цитрусовим ароматом, пройти повз якого, просто неможливо. Квітнути красуня розпочинає з середини травня, та продовжує цвітіння на протязі не менш як 4-6 тижнів. Такий вид магнолії не омине любителів рожевого та солодкого.

 

Магнолія Soulangeana ‘Satisfaction’- невелике дерево, висотою 1-3 м., квітами середнього і великого розміру (10-15 см.). Безсумнівно, одна з кращих магнолій для невеликих садів. Квітне цей сорт магнолій, пізніше інших сортів, це дає змогу уникнути пізніх заморозків. Рясне цвітіння є перевагою між іншими сортами магнолій. Легкий аромат квітів, прекрасно поєднується з ароматами інших рослин.

 

Магнолія ‘Yellow River’ - дуже красиве дерево або густий чагарник. За красою цвітіння серед магнолій 'Yellow River' займає одне з перших місць. Квітки великі, світло-жовтого кольору, з товстим м'ясистим листям. Основна цінність – їх запах,адже він один із найсолодших запахів серед всіх магнолій. Порівнюючи її запах з якимсь іншим запахом, можна привести до прикладу, ніжний фруктовий аромат, схожий до солодкої дині. Спочатку магнолія квітне, а потім починає доповнювати свою пишність яскраво зеленими листочками. Недарма вона отримала назву 'Yellow River' адже якщо її висадити вздовж алеї, а в період цвітіння глянути з висоти пташиного польоту, може здатися, що там справді протікає красива «Жовта річка».

 

Магнолія ‘Genie’ – це гібрид магнолій Суланжа і лілієквіткової Нігра. Дуже компактний листяний чагарник, висотою до 3 метрів, з вишуканою формою крони. Об’ємні келихоподібні квіти насиченого винного кольору, за своєю формою нагадують квіти лотоса. Така краса буде радувати вас своїм цвітінням всю весну та повторно розквітне в кінці літа. Квіти повільно розкриваються, та мають неймовірно ніжний аромат.

 

Магнолія ‘Stellata’ - листопадний чагарник або невелике деревце висотою до 2,5 (4) м. Зростає повільно. Крона компактна, широко-округла або куляста. Квіти сніжно-білого, іноді кремового, а при відцвітанні ніжно-рожевого кольору, 8-10 см в діаметрі, широко розкриті, зірчасті. Самий ранньоквітучий сорт магнолії. Цей сорт магнолії має сильний але дуже приємний запах.

 

Магнолія Лебнера ‘Leonard Messel’ – цей вид магнолій відноситься до так званих зірчастих магнолій. Це гібрид виведений в Англії за допомогою схрещування магнолії кобус та магнолії зірчастої 'Rosea', яка цвіте на 1-2 тижні пізніше, що допомагає уникнути можливих пізніх квітневих заморозків. Квіти зірчасті, ніжно-білого кольору зсередини та насичено рожеві ззовні, але до країв свої пелюсток рожевий колір стає більш ніжнішим. Запах у цього сорту майже не помітний. Бутони з'являються на голих пагонах, а вже потім, після того як магнолія повністю розквітне, з’являється листя. Для того щоб оцінити в повній мірі красу та унікальність цього дерева радимо висадити позаду магнолії 'Леонард Мессель' вічнозелені листяні або хвойні рослини, це допоможе створити контрастний фон.
Росте ця магнолія досить повільно, до 3м заввишки і до 1,5м в ширину. Але у більш м’якшому кліматі така магнолія може вирости в два рази більшою.
Магнолія ‘George Henry Kern’ - гібрид магнолії stellata Rosea та магнолії liliiflora Nigra. Це листопадний чагарник з округлою, компактною і гіллястою кроною, який росте 2-3 м у висоту і до 4 м в діаметрі. Квіти до 7,5 см в діаметрі, світло фіолетово-рожеві ззовні та ніжно рожеві з переходом до білого зсередини. Рясне цвітіння триває досить довго: квітень-травень.

 

Магнолія ‘Elizabeth’ – мати жовтоквіткових гібридних магнолій. Цей сорт стане відмінним вибором для тих, хто шукає магнолію з великими, широко розкритими квітами жовтого кольору. З роками дерево виростає до 8- 10 м у висоту. Квіти чашоподібної форми, красивого лимонно-жовтого кольору, більш інтенсивно жовтими їх можна бачити в стадії бутона, запашні. Цвіте дуже рясно навесні, в травні, аж до появи листя.

 

Магнолія ‘Yellow lantern’ – вишуканий морозостійкий чагарник, або невелике дерево з привабливими, великими і декоративними квітами. Бутони з'являються на кінцях пагонів. Квіти в формі тюльпана, або вузької чаші, вершково-жовтого кольору, з ніжним розовим відтінком біля основи. Дуже рясно цвіте навесні, в кінці квітня і на початку травня, до того, як з'являться листя.

 

Магнолія ‘Yulan’ - один з найніжніших сортів магнолій, який заворожує ароматними і витонченими квітами білого забарвлення, іноді з рожевим відтінком ближче до середини бутона. Квітне раніше всіх інших сортів, вже в березні на дереві з'являються елегантні келихоподібні бутони. Сьогодні цей сорт відомий у всьому світі, він ніколи не виходить з моди. Особливість - білосніжні і ароматні квітки. Недарма у східних країнах їх вживають в їжу.

 Магнолія ‘Alba Superba’ - вишуканий листопадний чагарник з густою і компактною формою крони. Казкове цвітіння ароматних біло - рожевих кольорів у формі тюльпана величезного розміру, що розкриваються на оголених гілочках ще до появи листя і видають приємний аромат – основна цінність цього сорту. Квітки ще більше привертають увагу, так як на тлі темно-зеленого соковитого листя вигідно виділяються своїм білим кольором.Усі ці види магнолій та багато чого іншого ви завжди зможете придбати у нашому садовому центрі, який знаходиться за адресою с.Стрижавка вул. Київська 16


А за детальнішою інформацією завжди можете звертати за телефоном +380960363030
#щировашантураж
#садовийцентрантураж
#магнолія

 

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов