• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

"Антураж" - переможець конкурсу «Імена, яким довіряють»

Розділ «Новини» 2230

Архітектурно-ландшафтне бюро «Антураж» визнано беззаперечним лідером корпоративного сегмента в номінації «Ландшафтний дизайн 2013» у VIII щорічному конкурсі «Імена, яким довіряють»!

Оснований нанеупередженому дослідженні довіри вінничан регіональним компаніям і брендам, конкурс «Імена, яким довіряють» є статусним показником конкурентоспроможності бізнесу Вінниці.

Урочистацеремонія нагородження переможців VIII щорічного конкурсу відбулася 24 вересня у Вінниці в залі «Інтер-Шик».

Вперше за 8років існування конкурсу визначення переможців відбувалося в 2-х секторах - у традиційному споживчому, орієнтованому на кінцевого споживача, і в новому - корпоративному секторі, так званому «BUSINESStoBUSINESS». Особливістю нововведення стало визначення лідерів самими бізнесменами, а також створення Галузевої Книги Вінниці, яка має стати своєрідним довідником надійності, якості та рейтингу регіональних і деяких національних компаній, які завоювали лідерство у вінницькому регіоні. За задумом організаторів конкурсу, завдяки Галузевій Книзі, вже через рік можна буде побачити динаміку розвитку галузей і ринку регіону в цілому.

Архітектурно-ландшафтне бюро «Антураж» визнано беззаперечним лідером корпоративного сегмента в номінації «Ландшафтний дизайн 2013» у VIII щорічному конкурсі «Імена, яким довіряють»!У нинішньомуроці було представлено 35 номінацій - 26 у категорії «Лідери споживчого сегмента» і 9 - у новій категорії «Лідери корпоративного сегмента». Головними критеріями при оцінці претендентів на лідерство були якість, сервіс, надійність. Саме в новому - корпоративному-сегменті, головна ідея якого - «b2b» (бізнес для бізнесу), у номінації «Ландшафтний дизайн 2013» здобуло перемогу ландшафтне бюро «Антураж».

Компанія існуєі надає послуги в області ландшафтного дизайну вже більше 16 років. Багато вдалося досягти за цей час: крім набуття безцінного досвіду і знань, ландшафтному бюро «Антураж» вдалося втілити в життя мрії величезної кількості людей, створити для них комфортний і гармонійний простір для життя, а головне, заслужити їх довіру і подяку. Чималий внесок компанія привносить і в благоустрій та озеленення міста.

Такимчином, VIII щорічний конкурс «Імена, яким довіряють» визначив тих, хто своєю працею, своєю ініціативою, творчістю, наполегливістю і любов'ю до клієнтів завоював найвищий рівень довіри та визнання у вінничан в 2013 році.

Архітектурно-ландшафтне бюро «Антураж» дякує вінничанам за довіру, надану компанії. Ця нагорода - не лише наша, але і ваша заслуга! Завдяки вашій підтримці нам вдається реалізовувати кращі творчі задуми та дизайнерські ідеї, впроваджуючи і розвиваючи в нашій країні і регіоні зокрема останні модні тенденції та інновації. Ми дуже сподіваємося на подальшу вашу підтримку і співпрацю!

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов