• Естественность и эргономичность вечернего освещения. Вечернее освещение водопада усиливает красоту ландшафтного дизайна
  • Закрытый фонтан - центр композиции сада. Современное и техническое решение реализовало задачу гидробезопасности
  • Ландшафтный дизайн наполнен легкостью и свободой. Кроны деревьев в виде шаара создают впечатление естественности
  • Терасирование естественного склона подпорными стенами. Пространство для древесных кустарников и лужаек с многолетними почвопокровными
  • Яркая ландшафтно-архитектурная композиция. Круглая мраморная беседка, утопающая в зелени - акцент ландшафтного дизайна
  • Ландшафтно-архитектурное решение. Использование геометрических форм в ландшафтном дизайне расширило пространство

* Натиснувши на банер прямо зараз ви отримаєте скидку на замовлення - 5%

Ландшафтно-архітектурне бюро Антураж, Вінниця, Київ.

Бюро ландшафтного дизайну «Антураж»

Розділ «Про бюро» 21441

Ми закохані! Вже 10 років закохані у свою роботу, тому що ландшафтний дизайн давно перестав бути для нас просто роботою, тепер - це наше життя.

Життя в постійному творчому пошуку, прагненні зробити світ кращим.

Для нас ландшафтно-архітектурне бюро "Антураж" - це місток, що поєднує мрії та реальність, це шлях до реалізації найоригінальніших ідей ландшафтного дизайну, це можливість подарувати людям радість спілкування з природою.

Ландшафтно-архітектурне бюро "Антураж" - колектив професіоналів з фаховою освітою і глибокими знаннями основ ландшафтної архітектури, законів композиції та естетики, біології, екології рослин і т.ін.

У нас працюють випускники профільних навчальних закладів в галузі ландшафтного дизайну, зокрема Державної академії керуючих кадрів культури й мистецтва факультету "Дизайн ландшафту і садово-паркове мистецтво", Вінницького аграрного університету, Вінницького педагогічного університету (біологічний і географічний факультети), Вінницького залізничного технікуму. Всі ми творчі, талановиті, захоплені й натхненні люди, для яких рослини - це любов всього життя. Ми знаходимо елемент творчості у будь-якій роботі по створенню саду.

Наші роботи по ландшафтному дизайну

Красивый ландшафтный дизайн Фонтан Ландшафтный дизайн в Виннице Ландшафтный дизайн дачного участка Дизайн лужайки
Исскуственный фонтан на дачном участке Вертикальное озелениение Современный ландшафтный дизайн Дизайн ландшафта у входа
Аллея и газон в ландшафтном стиле Красивое оформление в ландшафтном стиле Исскуственный водоем на дачном участке Дизайн сада на дачном участке с водоемом Каменная лужайка
Фонтан посреди газона Красивый фонтан в вечернее время Изящный мостик в ландшафтном дизайне Ландшафтное освещение на участке
Фонари в ландшафтном дизайне Маленький искуственный водоем Голуби пьют воду из искуственного водоема Красивые растение в ландшафном дизайне Искуственный мини водопад в ландшафтном дизайне
Ми грамотно спроектуємо Ваш майбутній сад, проведемо ландшафтні роботи з його благоустрою і озеленення (мощенню доріжок і майданчиків, створенню газонів, квітників і клумб, альпінаріїв і рокаріїв, штучних водойм, при необхідності виконаємо терасування ділянки і т.ін.), проконсультуємо і здійснимо професійний догляд за cадом.

Ми перебуваємо у вічному пошуку краси і гармонії, що, безумовно, відображається у наших проектах. Тут і елегантна простота стилю hіgh-tech із властивою йому непередбаченою грою фактур і матеріалів, і переплетення мінімалізму класики із практичністю сучасності.

Наше ландшафтно-архітектурне бюро виконує озеленення інтер'єрів, квартир, офісів, заміських будинків (фітодизайн). Значення рослин в інтер'єрі дуже велике. Фітонцидні властивості рослин позитивно впливають на здоров'я людини. Правильно підібрані й розміщені рослинні композиції заспокоюють нервову систему, вносять в інтер'єр барви живої природи, підкреслюючи його красу й неповторність.

Підбираючи рослини для фітокомпозицій, ми враховуємо особливості приміщень, їхнє функціональне призначення, стилістику й оздоблення кімнат, екологічні вимоги рослин до умов зростання.

Крокуючи в ногу з модою ландшафтного дизайну, вивчаючи новинки спеціальної літератури, фантазуючи та експериментуючи, ми створюємо цікаві ландшафтні композиції не схожі одна на іншу. Завжди намагаємося досягти гармонії між стилем будинку й саду, не забуваючи при цьому, що сад, насамперед, призначений для життя родини і по духу має бути близьким господарю, а не дизайнеру. Для нас оформлення міських громадських територій - це не просто розбивка газонів і клумб, це створення ландшафтних композицій, що відображають душу і життя міста, це грамотне поєднання функціональності та краси. Ми просто хочемо, щоб наша фантазія дарувала гарний настрій жителям і гостям Вінниці.

Наша мета - створити оригінальний ландшафтний дизайн, здатний сформувати дійсно комфортний простір.

Замовити ландшафтний дизайн Ви зможете скориставшись формою заказа.

Ми подаруємо Вам мрію!

Завітайте до нас

в один із офісів за адресами:

м. Вінниця »

м. Київ »

або телефонуйте нам - домовимось:

+38 (067) 402 14 90

Пишіть на e-mail info@anturag.com.ua

Котнактне лице *

E-mail *

Телефон *

Додаткова інформація

Главная > ◊◊◊ РЕКОМЕНДОВАНО! ◊◊◊ > Ландшафтный дизайн Винница
Ukraine 9 из 10 на основе 20 оценок. 20 клиентских отзывов